• Гренландія: яскраві фарби північного неба

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 16 березня 2016 року

Незабутні морські види, яскраві фарби північного неба та неприступні льодовики — саме такою постає далека Гренландія в фотороботах Данила Коржонова, який повернувся з поїздки на цей найбільший на Землі острів.

Данило Коржонов походить із Підмосков'я, звідки й почалася його любов до фотографії. «За професією я фізик, а за покликанням — художник. А зараз подорожую. Майже весь час: частина проектів — журналістська робота, я — головний редактор журналу „Continent expedition“, а інша частина — фотоподорожі, з групою 6—7 чоловік», — говорить про себе Данило.

Він складає та випробує на собі маршрути найкрасивіших куточків планети, після чого збирає невеликі групи для фотоподорожі. Під час подорожей члени фотоекспедиції взаємодіють із природою, культурою людей і вчаться красиво фотографувати.

Одна з останніх поїздок Данила — в далеку і засніжену Гренландію. Під час подорожі Данило Коржонов робив красиві фото льодовиків — гренландських хмарочосів, яскравого заходу і північного сонця, квітучих полів Гренландії та маленьких будиночків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...