• Чому китайці приховують другу дитину

  • П'ятниця, 25 березня 2016 року

Уявіть, що вам доводиться ховати свого маленького брата, як тільки хтось постукає у ваші двері. Уявіть, що в нього немає свідоцтва про народження, і тому він ніколи не зможе отримати паспорт і залишити країну, в якій живе. А якщо його знайдуть, то батьки ризикують втратити роботу, будинок і змушені будуть заплатити штраф розміром близько $85 тис.

У подібному становищі перебуває величезна кількість сімей у Китаї, де проводиться політика однієї дитини.

Китайсько-австралійський композитор Інсю Шень зняла красивий короткометражний фільм про відносини між сестрою і братом, які народилися та зростали, порушуючи китайську політику однієї дитини.

Фільм представлений нижче:

5-річному Додо, якого відвозять в місто до батьків, складно вписатися в нове середовище. До того ж його сестра Лілі цьому не рада.

З часом Лілі вчиться бути турботливою сестрою для свого «незаконного» брата, народженого з порушенням політики однієї дитини.

Додо — друга дитина в сім'ї, що суперечить китайській політиці однієї дитини. Немовлям він був відправлений до сільської місцевості жити з бабусею та дідусем, які видавали себе за його справжніх батьків.

Інсю Шень народилася в Китаї в 1989 році. До навчання у Вікторіанському коледжі мистецтв у Мельбурні (Австралія) вона вивчала кінематограф у Гонконзі та Пекіні. Фільм «Малюк у шафі», заснований на реальних подіях, був її дипломною роботою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...