• Осіння краса: витончена різьба на пожовклому листі

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 23 листопада 2015 року

Сухе листя — чудова основа для створення витонченої та незвичайної картини — це доводять роботи талановитого художника Оміда Асаді. Його роботи дають друге життя опалому листю, перетворюючи його на справжній витвір мистецтва.

Омід Асаді — інженер за професією, родом з Ірану, зараз проживає в Манчестері. Він створює красиві силуети на звичайному сухому листі, перетворюючи його у вишукані твори мистецтва.

Для створення таких тендітних і ніжних робіт Омід використовує голку, ніж і особливу техніку різьблення. В його роботах є дикі тварини, портрети знаменитостей і красиві пейзажі.

«Для мене мистецтво — це спосіб поглянути по-іншому на цей світ і навколо себе. Я почав думати, чому ніхто не звернув уваги на це гарне листя, чому всі наступають на нього, тому що його так хтось назвав? Якби воно називалося квітами — ми б не наступали на нього, а милувалися його красою. Я хотів дати листю інше життя та зробити його частиною мистецтва», — говорить Омід.

Роботи Оміда виставляються на різних арт-фестивалях і в художніх галереях. На конкурсі в Мілані його роботи були визнані одними з кращих серед 30 представлених робіт від різних художників. Після виставки його твори були продані з аукціону, а кошти пішли на забезпечення населення Танзанії чистою питною водою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...