• Частину Голосіївського парку можуть вирубати

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Четвер, 22 жовтня 2015 року

Під загрозою вирубки опинилася частина Голосіївського парку, повідомляє на своєму сайті Національний екологічний центр України (НЕЦУ).

Представники ТОВ «АВЕСТА-БУД» планують вирубати 2,6 га лісу в урочищі Бичок, яке належить до Голосіївського НПП й охороняється відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд», повідомляють активісти Національного екологічного центру України.

Вони вже помітили мітки на деревах унікального лісу, які планують вирубати. У лісі багато вікових дубів, які місто може втратити.

За словами еколога Олексія Василюка, представники «АВЕСТА-БУД» обґрунтовують своє право на користування заповідною земельною ділянкою рішенням Київради, прийнятим у 2009 році. Олексій Василюк стверджує, що рішення прийнято з порушенням чинного законодавства, пише «Рідний Київ».

НЕЦУ звернувся до органів прокуратури та міської влади з вимогою вжити всіх необхідних заходів для збереження заповідного лісу.

Додаткову інформацію можна дізнатися в Олександра Соколенка (Молодіжне відділення Національного екологічного центру України):

Тел. 097 396-92-88.

Голосіївському парку присвячена окрема сторінка у «Фейсбуці», яка складається із понад 1300 учасників. На ній часто публікуються новини.

Наприкінці вересня в соцмережі також було створено відкриту групу «Об'єднуємось задля збереження ур. Бичок у Києві».

Раніше «Велика Епоха» писала, як допомогти Києву стати зеленим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...