• В Києві з'являться лави із сонячними батареями

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Неділя, 25 жовтня 2015 року

У Києві встановлять інноваційні лавки з підзарядкою на сонячних батареях, повідомляють «Київські парки» у Facebook.

Такі лави, що виконані з дуба та металу, матимуть 4 USB порти для підзарядки гаджетів.

Вони можуть дозволити людям перетворити мальовничий куточок міста в місце для роботи або спілкування, повідомляють «Київські парки», проект, яким керує КП «Київський центр розвитку міського середовища».

Лавки будуть доступні в рамках програми «Іменні інвестиції», їх можна подарувати місту, або, наприклад, встановити біля вашого офісу.

Вартість лавки та її встановлення з іменною табличкою — 15 тис. гривень.

Як повідомив представник сторінки «Київські парки» виданню «Велика Епоха», програма «Іменні інвестиції» — безстроковий проект, і брати участь у ньому можна практично завжди. На сторінці «Київські парки» вгорі є кнопка «Повідомлення», і через неї можна обговорити з представником «Київських парків» попереднє замовлення, і потім лавочку виготовлять і встановлять у бажаному для мецената місці (якщо це можливо і не суперечить правилам благоустрою міста).

«Ми приймаємо замовлення, беремо на себе всі процедурні моменти (дозволи та погодження). Фінансовою стороною питання займається благодійний фонд „Наші парки“», — сказав представник спільноти «Київські парки».

Відзначимо, ви також можете взяти участь у проекті «Посади дерево», щоб зробити свій внесок в озеленення міста і посадити дерево біля свого офісу, будинку або в іншому місці, яке вам подобається.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...