• Як допомогти Києву очиститися від незаконної реклами

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 3 березня 2016 року

«Київреклама» оголосила про запуск оновленої версії свого сайту kievreklama.kiev.ua. За допомогою поліпшеного розділу сайту «Я — інспектор» будь-який киянин може повідомити про незаконно розміщену рекламу в місті.

Як зазначила у своєму повідомленні директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова, повністю оновився не тільки дизайн сайту, але і його структура. Тепер необхідну інформацію можна легко знайти у відповідному тематичному розділі. 

Наприклад, у розділі «Адресна база» (у вигляді мапи) можна подивитися, яка реклама є законною, а яка розміщена без дозволу.

На сайті також можна прочитати новини про роботу КП «Київреклама» і ознайомитися з виданими та опублікованими наказами на демонтаж незаконно розміщеної реклами.

Зауважимо: відповідно до статті 16 Закону України про рекламу, незаконною є вся зовнішня реклама, розміщення якої не було узгоджено з органом місцевого самоврядування. До такої реклами можуть належати, в тому числі, оголошення, наклеєні на стовпах, і різні банери, вивішені на будівлях у місті. 

Можна перевірити на мапі в розділі «Адресна база», чи є реклама, яку ви бачите в певному місці, дозволеною чи ні, і потім в розділі «Я — інспектор» повідомити «Київрекламі» про необхідність демонтажу такої реклами. Розділ «Я — інспектор» у новій версії сайту змінився не тільки візуально: в нього додали додаткові модулі, що полегшують роботу із сервісом.

«На даний момент сайт ще доповнюється, не всі розділи наповнені інформацією і можливі помилки в роботі, але це буде виправлено найближчим часом», — йдеться в повідомленні директора «Київреклами».

Олексій Борсук, координатор сторінки в Facebook «Чистий стовп», спільноти активістів, які знімають нелегально розміщену рекламу в Києві, щоб зробити місто красивішим і чистішим, написав у пості:

«Київреклама запустила оновлену версію свого сайту. Попри те, що ще в процесі заповнення, головні функції — база рекламних конструкцій і модуль „Я — інспектор» — вже працюють у нормальному режимі, а значить можна вриватися... підкинемо інспекторам роботи?».

Відзначимо, щоб місто (як і країна в цілому) стало чистішим, його мешканцям також потрібно розділяти відходи та здавати їх в окремі пункти вторсировини, якщо біля будинку немає окремих контейнерів. «Велика Епоха» розробила інтерактивну мапу, яка показує велику кількість пунктів приймання пластику, макулатури, пластикових пляшок, батарейок та ін. по всьому місту.

А допомогти озеленити місто можна, взявши участь у проекті «Посади дерево».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...