ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Китаї є двійник Барака Обами

Велика Епоха

У Барака Обами є багато двійників у всьому світі — людей, які мають дивовижну схожість із ним самим. Але зовсім несподівано виявити двійника американського президента в Китаї. Знайомтеся: Сяо Цзіго з міста Гуанчжоу — китайський двійник Барака Обами.

Сяо Цзіго проживає в Гуанчжоу і йому 29 років. За словами Сяо, у нього така ж група крові, що й у Барака Обами, а день народження відрізняється всього на один день, повідомляє NTD.

Сяо пропрацював кілька років на фабриці й близько 10 років — охоронцем на заводі. І ось 3 роки тому він вирішив взяти участь у популярному шоу талантів на китайському телебаченні. Саме після участі в цьому шоу Сяо помітили, і сьогодні його запрошують в різні шоу та навіть пропонують зніматися в кіно.

Як зізнається сам Сяо, є одна проблема: «Я погано розмовляю англійською. Коли виходжу на сцену, то виходить якась суміш справжньої та вигаданої англійської. Ніхто мене не розуміє».

Сьогодні Сяо надали можливість зіграти епізодичну роль гангстера у китайсько-гонконгській кінокомедії: «Все, що від нього вимагається, це просто там стояти. І його зовнішність вже справляє на глядача глибоке враження. У цьому фільмі він грає одного з бандитів, але його герой дуже виділяється завдяки його зовнішності. Це комедія», — каже продюсер фільму.

Цю картину обіцяють випустити в прокат вже наступного літа.