• На ВДНГ можна виготовити меблі самостійно

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Субота, 24 жовтня 2015 року

На колишньому ВДНГ — тепер НК «Експоцентр України» — обладнують нову коворкінг-майстерню «Павільйон 39». Тут можна буде самостійно зробити меблі й аксесуари для дому.

Автор ідеї коворкінг-майстерні Арарат Овакімян розповідає, що він давно придивлявся, де можна відкрити таку майстерню. Він вважає, що людям сподобається ідея самостійно робити меблі. Обійдуться вони набагато дешевше, ніж в разі купівлі в магазині, а дизайн можна вибрати з каталогу, або придумати самому. Фахівці в майстерні допоможуть зробити проект, пише DreamKyiv.

Якщо немає навички роботи з матеріалами, то команда «Павільйон 39» допоможе тим, хто бажає втілити свою ідею.

Роботи з облаштування ще не закінчені, але перші гості вже приходять працювати в майстерню. Зараз робота в павільйоні безкоштовна, проте через деякий час тут введуть погодинну систему оплати. Окремо треба буде оплачувати собівартість матеріалів та оренду верстатів — фрезерного, лазерного і 3D-принтера.

Зараз іде облаштування зони комфорту, а в наступному році можуть відкрити зону відпочинку.

Зі співробітниками команди «Павільйон 39» можна зв'язатися за телефоном: 097 002-00-45. Інформацію про проект можна також знайти на сторінці «Павільйон 39» у «Фейсбуці».

Також ви можете дізнатися про те, як впливають на здоров'я меблі з ДСП.

Раніше «Велика Епоха» писала, як самостійно виробляти натуральні засоби побутової хімії. Крім того, що вони безпечніші для здоров'я, ніж покупні, вони також дозволять вирішити проблему з пластиковими відходами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...