• Як оформити субсидію і прописку онлайн

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Неділя, 31 січня 2016 року

Кияни можуть оформити субсидію та прописку через інтернет: портал електронних державних послуг iGov розширив свої функції, повідомляє kiev.vgorode.ua.

Портал електронних державних послуг iGov, який запрацював ще в червні, розширив свої функції для киян. Тепер, крім довідок про несудимість та виписки з Держреєстру, є можливість оформити онлайн зняття з реєстрації місця проживання, реєстрацію місця проживання або перебування, замовити довідку про перебування на обліку громадян, яким необхідна підтримка держави з житлових умов, і довідку про участь у приватизації житлового фонду.

Ознайомитися з усіма доступними для онлайн-реєстрації функціями можна на сайті es.kievcity.gov.ua.

Як замовити необхідний документ

1. Авторизуйтеся:

1-й варіант — введіть логін і пароль, який ви використовуєте для інтернет-банкінгу. Ця функція можлива для тих, хто є клієнтом 6 великих українських банків.

2-й варіант — використовуйте для входу свій сертифікат електронного цифрового підпису.

2. Після авторизації ви перейдете на сторінку, де буде електронна форма довідки. Якщо ви виконали вхід через інтернет-банкінг (1-й варіант), довідка вже буде автоматично частково заповнена на основі даних вашого банку.

3. Внесіть необхідні дані у форму — і довідка готова.

Щоб оформити субсидію онлайн, вкажіть у формі адресу прописки, свої контактні дані, реквізити на оплату комунальних послуг та дайте відомості про доходи. Після заповнення форми ви отримаєте електронного листа з підтвердженням, що заявка прийнята, а пізніше — вам повідомлять, чи отримаєте ви субсидію та в якому розмірі.

Очікується розширення списку онлайн-послуг: планується запустити оформлення довідок про попередні місця проживання (прописку), про місце реєстрації та склад сім'ї, заяви на приватизацію, дозволу на зовнішню рекламу та ін.

Наразі час також уже можна подати заяву про реєстрацію шлюбу через інтернет на спеціальному підсайті Мін'юсту dracs.minjust.gov.ua.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...