• Киянам пропонують допомогти прибрати Лису гору

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 жовтня 2015 року

У Києві 17—18 жовтня відбудеться прибирання Лисої гори — місцевості на території Голосіївського району, пишуть на своїй сторінці у Facebook «Друзі Парків».

Активісти ДОП (Дружина охорони природи) запрошують усіх небайдужих до природи долучитися до квесту «Зробити Лису гору чистою» і таким чином зробити свій внесок у збереження одного з історичних куточків Києва.

Лиса гора стоїть на південний захід від станції метро «Видубичі» на правому березі річки Либідь.

У перший день прибирання учасники квесту «Зробити Лису гору чистою» побувають на історичній екскурсії територією Лисогірського форту.

Організатори обіцяють чай із солодощами та веселу компанію всім, хто приєднається до квесту.

Зустріч у суботу 17 числа та в неділю 18 числа на платформі станції метро «Видубичі» о 10:00. Якщо хтось запізниться, можна відразу відправитися на Лису гору.

Якщо виникли питання, можна звернутися за телефоном: 096 488-26-70.

Раніше «Велика епоха» повідомляла про те, що можна допомогти активістам очистити місто від незаконної реклами та взяти участь в озелененні міста. Ви також можете почати розділяти відходи вже зараз за допомогою інтерактивної карти від «Великої Епохи». Також ви можете підписати онлайн-петицію на сайті президента на підтримку прийняття закону про роздільний збір сміття.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...