• Як контролювати якість комунальних послуг в Києві

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 січня 2016 року

Щоб зробити життя киян більш якісним та комфортним, у столиці набирають волонтерів, які допоможуть контролювати якість послуг, наданих ЖКГ. Про це пишуть на сайті КМДА.

Кожний багатоповерховий житловий будинок зможе висунути власного представника як громадського інспектора-контролера. Він отримає можливість особисто контролювати якість послуг ЖКГ, особливо з боку столичних енергетичних монополістів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він розповів, що в місті вже працює штат інспекторів, але вони не встигають обробити всі звернення киян. Контроль активістів буде направлений в першу чергу на енергетичних монополістів — «Київенерго», «Київводоканал», «Київгаз», оскільки багато людей скаржаться на відсутність води або її недостатній підігрів, проблеми з газопостачанням, розриття у дворах тощо.

«Тепер громадські активісти зможуть долучитися до процесу перевірок якості надання послуг. Зокрема, спільно з представниками монополістів та ЖЕКівцями контролювати складання акту порушення, виїжджати на технічні заміри показників лічильників, бути присутнім під час усіх дій фахівців енергетичних компаній, які відбуваються у дворі чи в будинку», — заявив заступник голови КМДА.

Щоб стати громадським інспектором необхідно:
заповнити анкету претендента;
— відправити її на електронну пошту gkinspektsiya@gmail.com із поміткою «заявка_ Громадський інспектор»;
— пройти співбесіду, на яку претендентів буде запрошено індивідуально.

Телефон для додаткової інформації з питань набору: 099 553-98-52.

Існує безліч способів зробити наше життя в місті більш чистим та комфортним: можна проголосувати за ухвалення закону про роздільний збір сміття, можна вже зараз розділяти відходи, користуючись інтерактивною картою від «Великої Епохи», можна допомогти очистити місто від незаконних оголошень, можна приєднатися до ініціативи «Посади дерево». Більше читайте в розділі «Новини Києва».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...