ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У київському метро проїхалося одразу 9 пар близнюків

Велика Епоха

У київській підземці пройшов соціальний експеримент: 9 пар близнюків одночасно проїхалися в метро. Однакові в усьому — від одягу до міміки та рухів — вони здивували та повеселили пасажирів, повідомляє «ТСН».

#img_center_nostream#Організатором флешмобу став киянин Дмитро Накалюжний. На цю ідею його наштовхнув американський відеоролик «Human mirror» («Людина-дзеркало»), і він вирішив провести подібний експеримент у Києві.

Як розповів Дмитро, знайти близнюків було нескладно: в цьому йому допомогли друзі та знайомі: «Близнюків я шукав по знайомих, а потім просто на Майдані зупиняв перехожих і питав, чи немає у них знайомих близнюків. За 10 днів у підсумку набралося 9 пар».

І ось у неділю, 18 жовтня, о 14 годині 9 пар близнюків зібралися на станції метро «Сирецька» і поїхали на «Палац спорту». У вагоні близнюки розташувалися по обидві сторони й почали синхронно «відбивати» рухи один одного як у дзеркалі.

Реакція пасажирів не змусила себе чекати: «Пасажири заходили у вагон, дивилися на одну сторону, на іншу, дивувалися, посміхалися та показували „клас!“». Людям сподобалося, ми підняли їм настрій», — каже організатор флешмобу Дмитро Накалюжний.

Раніше «Велика Епоха» писала про вісім способів, як підняти настрій.

Подивіться ще один ролик, який піднімає настрій:

La magie du sourire..../ Give your smile Posted by Tunis Tribune on 20 грудня 2014 р.

Поділіться цією статтею, щоб ваші друзі теж посміхнулися.