• Забруднення ґрунту в Китаї сягає тривожних позначок

  • Неділя, 18 жовтня 2015 року
Місцевий житель вибирає мертву рибу з річки Фухе в Ухані, Китай, вересень 2013 р. Згідно з офіційним аккаунтом Weibo, риба загинула від надзвичайно високого рівня вмісту аміаку

Місцевий житель вибирає мертву рибу з річки Фухе в Ухані, Китай, вересень 2013 р. Згідно з офіційним аккаунтом Weibo, риба загинула від надзвичайно високого рівня вмісту аміаку. Фото: STR/AFP/Getty Images

Працівники дренують забруднену воду поблизу мідного рудника Цзицзінь в Шанхані, 2010 р

Працівники дренують забруднену воду поблизу мідного рудника Цзицзінь в Шанхані, 2010 р. Фото: STR/AFP/Getty Images

У Китаї природа зазнала всебічного удару з боку промислового розвитку. Забруднення води, повітря та ґрунту сягає тривожних позначок. У цій частині ми розповімо про забруднення в Китаї ґрунту та їжі.

China Daily, газета англійською мовою, яку публікує китайська влада, випустила редакційну статтю, в якій говориться: «Забруднений важкими металами ґрунт руйнує основу безпеки харчових продуктів країни і перетворюється на навислу загрозу здоров'ю суспільства».

Згідно з інформацією Міністерства Китаю з охорони навколишнього середовища та Міністерства земельних ресурсів, забруднена майже одна п'ята частина сільгоспугідь Китаю. Ґрунт отруюють такі хімічні речовини, як кадмій, нікель, миш'як, свинець і ртуть, оскільки їх скидають у воду, що використовується для зрошення.

На початку цього року Міністерство охорони навколишнього середовища визнало, що в Китаї мається 450 «ракових сіл», пов'язаних із забрудненням. До цього забруднення ґрунту, загроза здоров'ю людини і продуктів, вирощених на ній, привертали мало уваги ЗМІ, а китайський уряд приховував дані про забруднення ґрунту як «державну таємницю».

Нещодавній скандал, пов'язаний із тим, що у провінції Хунань в рисі знайшли кадмій, викликав страх до цього продукту, і це частково змінило ситуацію. Відповідно до публікації в материковому діловому журналі Caijing, в місті Гуанчжоу було проведено інспектування місцевих ресторанів. В результаті цієї перевірки виявили надмірний рівень кадмію в 44,4 відсотках рису і рисових продуктах. Велика частина рису була доставлена із провінції Хунань.

За інформацією Caixin New Century Magazine, дослідники з Академії наук Китаю та інших установ у 2009 році повідомили про забруднення кадмієм. Вони брали зразки на 100 рисових полях поблизу шахт по всій провінції Хунань і виявили, що в 65% зразків був перевищений гранично допустимий рівень кадмію. Забруднений рис потрапив на національний та місцеві ринки.

Сайт ВООЗ повідомляє: «Кадмій має токсичну дію на нирки, кісткову і дихальну систему». Цей важкий метал витравлюють на шахтах і хімічних заводах у провінції Хунань.

Також у центрі уваги опинилися нові «ракові» села в Хунані, серед яких село Шуанцяо. Газета China Youth повідомила про те, що в Шуанцяо від отруєння кадмієм померло 26 осіб. Зразки ґрунту в цій місцевості показали, що вміст кадмію у 300 разів перевищує допустимий рівень, і, за обстеженнями, у 509 з його 2888 жителів виявлений позитивний результат на отруєння кадмієм. Цей хімікат скидається хімічним заводом Сянхе, на забруднення від якого жителі скаржилися з 2006 року. Цей приклад — всього-на-всього верхівка айсберга хімічних отруєнь у Китаї.

Хун Цзян

Хун Цзян є доцентом і завідувачем кафедри географії в Гавайському університеті в Маноа. Вона спеціалізується на екології та культурі Китаю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...