ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тест: як підлітку визначитися із майбутньою професією

Велика Епоха

Новий проект «Моя кар'єра» допоможе молодим людям України вибрати майбутню професію відповідно до своїх інтересів та навичок. Сайт проекту дозволяє пройти безкоштовний тест на профорієнтацію.

#img_center_nostream#Розробники відзначають, що мета тесту — допомогти краще зрозуміти себе і правильно вибрати напрямок освіти та вид майбутньої професійної діяльності.

Тест розрахований на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів у віці від 14 до 25 років.

Тестування складається з п'яти частин і займає 2—2,5 години.

За допомогою тесту можна виявити власні схильності та здібності до різних видів діяльності, визначити рівень самоорганізації, захоплення, здатність до прогнозування, ставлення до критики, а також уміння вирішувати проблеми та взаємодіяти з людьми.

Коли користувач отримає результати тесту, йому будуть запропоновані контакти фахівців з профорієнтації для отримання безкоштовної консультації.

Як повідомляється на сайті, 50 чоловік закінчили тренінг за методикою університету «Магеллан» і тепер є сертифікованими спеціалістами з оцінки результатів тесту на профорієнтацію.

За результатами тесту можна дізнатися не тільки найбільш відповідні конкретній людині професії, а й зрозуміти, чи варто здобувати освіту у вишах інших міст країни або за кордоном.

Також на сайті є сторінка з корисними порадами для батьків про те, як допомогти дітям вибрати майбутню професію.

Проект «Моя кар'єра» створено Програмою розвитку ООН спільно з Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти та науки, Державною службою зайнятості.

Технічна підтримка під час проходження тесту:

тел.: 044 361-96-32 (з 9:00 до 18:00 в будні дні);
email: [email protected] (консультації за результатами тесту з цього email і телефону не надаються).

Після проходження тесту на профорієнтацію можна записатися на консультацію до фахівця, щоб краще зрозуміти результати тесту та отримати рекомендації щодо вибору напрямку навчання.