ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фотограф знімає емоції коней

Велика Епоха

Коні — благородні та красиві тварини зі своїм характером — саме це вдається показати у своїх роботах Катерині Друзь. Фотографування коней для неї — це і професія, і улюблене заняття, і свій спосіб показати всім, наскільки прекрасним є Кінь.

Катерина Друзь проживає в Москві та подорожує всім світом, роблячи гарні фотографії коней. Допомагає їй у цьому художня освіта та знання основ анатомії й психології цих дивних тварин.

Як розповідає Катерина, вона завжди дуже любила коней і використовувала будь-яку можливість, щоб поспілкуватися з ними: з 11 років вона доглядала за цими тваринами та їздила верхи, потім працювала в іпотерапії. А її першим конем став ахалтекінець, дружба з яким допомогла полюбити цих чудових тварин ще сильніше.

Катерина каже: «Багато хто знає і так, що кінь — красива істота, але не кожен дійсно розуміє, що будь-який кінь — яскрава особистість, часто дуже артистична, весела, емоційна. Це добре видно, коли кінь вільний: вільний від болю, примусу, страху, поганих умов. Саме тому я намагаюся зафіксувати образ коней у моменти їхнього щасливого вільного руху, ігри, або в природних умовах проживання. Я проти больового впливу на коней, тому на моїх фотографіях ви побачите, в основному, коней, що насолоджуються свободою».

«Відкриваючи для себе неповторність кожного коня, я прагну передати її у своїх фотороботах», — додає Катерина Друзь. І, повірте, їй це вдається найкраще: її фотографії як ніщо інше передають красу, характер, нестримну силу і, звичайно ж, унікальність кожного коня.

Сьогодні Катерина проводить теоретичні та практичні майстер-класи з фотографування коней, про що можна дізнатися в її блозі. Вона співпрацює з кінними журналами по всьому світу, великими кінними клубами, поліграфічними виданнями, регулярно проводить виставки та публікується в журналах.