• Як можна допомогти столиці розділяти сміття

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 21 лютого 2016 року

Кияни зможуть взяти активну участь у вирішенні проблеми з відходами в місті. Для цього потрібно повідомити про пункти збору різних видів відходів, яких немає на мапі «Куди в Києві здати відходи», але ви знаєте, що вони є, наприклад, біля вашого будинку або роботи.

Сама мапа (її опис у статті):

Для того щоб удосконалити цю мапу, яка допоможе мешканцям міста розділяти відходи, ви можете зробити наступне: 

1. Напишіть у коментарі адресу нового пункту та інформацію, яка вам відома про нього (назва підприємства, яке збирає відходи; режим роботи; телефон та інші контактні дані; як проїхати). 

2. Заповніть таблицю, особливо, якщо ви знаєте, багато таких пунктів. Надішліть заповнену таблицю на info@epochtimes.com.ua

3. Якщо ви живете в іншому місті, помістіть у цю форму таблиці всі міські пункти прийому різних видів відходів. Ми постараємося найближчим часом створити мапу для вашого міста. Нині в процесі розробки мапи для Харкова, Львова та Одеси.

4. Позначте вручну пункти та додайте опис до них на додатковій мапі. Повідомте про факт додавання пунктів на цій мапі в коментарі, після чого ми перевіримо інформацію та оновимо основну мапу.

З року в рік в країні зростає кількість сміттєзвалищ, а полігони що вже існують, не в змозі приймати все сміття. Роздільний збір сміття, як мінімум, дозволить зменшити кількість нових звалищ, дати друге життя відходам і зберегти природні ресурси. Місця сміттєзвалищ Києва та області можна подивитися на мапі:

 

Якщо ви згодні, що зростання звалищ потрібно зупинити, поділіться цією статтею з вашими друзями. Разом ми можемо досягти нової якості життя в країні та навіть того, що Україна буде переробляти відходи на 99,9%, як, наприклад, Швеція.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...