ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві відбудеться фестиваль здорової їжі

Велика Епоха

Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» пройде в Києві 7 і 8 листопада. Організатори запрошують долучитися до здорового способу життя, правильного харчування та медицини.

Популярність подібних фестивалів набирає обертів. Це вже шостий фестиваль, а те, що цього року він проходить уже вдруге, говорить про величезне прагнення людей до гармонійного способу життя без шкоди для навколишнього простору.

Під зону фестивалю відведено цілих 3 поверхи, пише жіночий портал Хочу.

На 1 поверсі — навчатимуть гостей практичним знанням і основам правильного харчування. Тут відведено зону для медитацій, де не тільки можна буде відпочити, попрактикуватися, але й випити чаю (потрапити до цієї зони краще з центрального входу по вулиці Десятинна, 12).

На 2 поверсі — пройдуть кулінарні майстер-класи з дегустаціями, на яких будуть представлені різні напрямки та школи здорового харчування. Відвідувачі фестивалю також зможуть стати свідками рекорду України з випікання найдовшого пирога.

У зоні відпочинку можна зробити макіяж або зачіску, а діти зможуть відвідати майстер-класи й весело провести час.

3 поверх — відведений під ярмарок здорових продуктів і зелених технологій. Тут можна буде придбати все від пшеничних проростків та органічних продуктів до органічної косметики та техніки.

Адреса: Десятинна, 12 (головний вхід), другий вхід — в обхід Андріївської церкви, через «Алею художників».

Початок: з 11:00.

Вартість квитка: від 40 грн.

Квитки можна придбати тут.

Дізнайтеся, як правильно харчуватися і як вести здоровий спосіб життя на сторінках «Великої Епохи». Крім здорової їжі, варто користуватися і здоровим екологічним посудом, який можна з'їсти.