• В Україні запустили онлайн-портал для винахідників

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 23 лютого 2016 року

«Google Україна» спільно з Міністерством освіти та науки запустили онлайн-портал «Ідеї, що змінюють світ». Тепер кожен українець може представити на сайті свій винахід, поділитися цікавою ідеєю або підшукати однодумців для її втілення, повідомляється в блозі компанії.

Щоб запропонувати свою ідею на сайті «Ідеї, що змінюють світ», на головній сторінці сайту потрібно натиснути «Запропонувати ідею», після чого з'явиться форма. У формі потрібно вказати ім'я, email, написати повідомлення та прикріпити файл з ідеєю або винаходом. Також тут можна ознайомитися з умовами розміщення  інформації (інтелектуальна власність тощо). Після натискання «Відправити» ідея надходить на розгляд адміністрації сайту, а потім з'являється в розділі «Нові ідеї».

«Ми сподіваємося, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об'єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя в спільних проектах», — кажуть представники Google.

Також на сайті представлені цікаві та значущі винаходи з минулого, авторами яких стали українці: вертоліт, газова лампа, вугільний комбайн, хірургічний шов-блискавка, технологія зварювання у відкритому космосі, ракетний двигун і багато іншого.

«Ми сподіваємося, що великі ідеї як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи», — додають у Google.

«Велика Епоха» раніше писала про те, що винахідник створює автомобілі зі склопластику за 4 тис. доларів.

На EpochTimes.com.ua нещодавно також повідомлялося, що запущено першу благодійну торгову платформу в Україні — «Мурахи». Ще один новий корисний онлайн-сервіс — «Жителі», — сприяє кращій самоорганізації мешканців будинку.

Видання «Велика Епоха» також розробила онлайн-сервіс інтерактивних мап, які стимулюють роздільний збір сміття в Києві та Харкові

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...