• Електровелосипед Gi FlyBike згортається вдвічі миттєво

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Вівторок, 22 березня 2016 року

Аргентинський стартап створив новий електровелосипед Gi FlyBike, який може складатися вдвічі за одну секунду.

У чому особливість Gi FlyBike

— Він складається вдвічі всього за секунду. Щоб скласти велосипед, потрібно просто активувати важіль на рамі та потягнути його нагору.

— Рама 17-кілограмового велосипеда виготовлена зі сплавів авіаційного алюмінію. Його конструкція дозволяє витримувати вагу до 125 кг.

— На Gi FlyBike встановлені 26-дюймові колеса з плоскими спицями незвичайної компоновки, легкосплавні диски та тверді гумові покришки, які можуть запобігти проколу.

— У сідло вбудовано систему амортизації ударів на випадок їзди по нерівностях.

— Новий електровелосипед оснащений ремінним приводом, завдяки чому не потрібно використовувати мастило, спрощується його обслуговування, велосипед стає набагато чистішим, а також набуває футуристичного дизайну.

— Водій Gi FlyBike за бажанням може вибрати один із трьох режимів їзди: педальний, гібридний та повністю електричний.

— Рушійна сила на колесо в перших двох типах їзди передається ременем, а за електричного типу їзди велосипед рухається за допомогою безщіткового мотор-колеса потужністю 250 Вт.

— Система блокування вмикається автоматично, коли виявляє, що телефон власника перебуває більше ніж за 5 метрів від складеного велосипеда.

Для контролювання всіма системами цього двоколісного транспорту необхідно встановити на свій гаджет додаток FlyBike.

За допомогою цієї програми можна:

  • дізнатися, скільки залишилося заряду батареї;
  • скласти оптимальний маршрут;
  • включити світлодіодний ліхтар;
  • керувати автоблокуванням велосипеда в складеному стані тощо.

У випадку викрадення його можна легко знайти за GPS-маяком, який вбудовано в корпус велосипеда.

На одному заряді батареї електровелосипед здатний проїхати до 60 км. Таку дальність ходу забезпечує літій-залізо-фосфатний акумулятор ємністю 6000 мА·год. Його вистачить на 1000 зарядів, а після закінчення терміну експлуатації його можна замінити на новий в одному із сервісних центрів Gi FlyBike. Розробники обіцяють найближчим часом відкрити сертифіковані сервісні магазини в багатьох країнах. Уточнити найближчу точку можна, скориставшись формою зворотного зв'язку на сторінці «Контакти» компанії-розробника.

Батарея велосипеда заряджається від електромережі 4 години. Цей акумулятор можна використовувати і як зарядку для смартфона або будь-якого іншого мобільного гаджета.

Максимальна швидкість, яку може розвинути велосипед в електрорежимі, становить 25 км/год. Для гальмування на обох колесах встановлено дискові гальма.

Недоліки

Велика кількість деталей — 107 штук. Творці проекту обіцяють вирішити проблему заміни деталей, відкривши мережу сервісних центрів у різних країнах. Поки доведеться замовляти кожну деталь окремо.

Прочитати відгуки та дізнатися про можливості та характеристиками Gi FlyBike можна на офіційному сайті виробника, або на сторінці проекту на KickStarter (див. посилання в 1 абзаці).

Характеристики

Вага: 17 кг.

Розміри в розкладеному стані: 1700 мм завдовжки і 1020 мм заввишки.

Розміри в складеному стані: 900 мм завдовжки і 1020 мм заввишки.

Ширина керма: 660 мм.

Розробники дають 3 роки гарантії на раму, 2 роки — на батарею та двигун і 1 рік — на зарядний пристрій та контролер.

Нині велосипед ще не надійшов у роздрібний продаж. Але можна зробити попереднє замовлення за акцією від Gi FlyBike. Вартість становить 2290 доларів (подробиці на сторінці проекту на KickStarter). До неї входить безкоштовна доставка в будь-яку точку світу та можливість вступити до «Клубу засновників». Доставити велосипед обіцяють у червні 2016 року.

«Велика Епоха» раніше писала про електровелосипед майбутнього та про найлегший складний велосипед. Також ви можете ознайомитися з правилами руху для велосипедистів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...