ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Електровелосипед Gi FlyBike згортається вдвічі миттєво

Велика Епоха

#img_center_nostream#Аргентинський стартап створив новий електровелосипед Gi FlyBike, який може складатися вдвічі за одну секунду.

#img_center_nostream#

У чому особливість Gi FlyBike

— Він складається вдвічі всього за секунду. Щоб скласти велосипед, потрібно просто активувати важіль на рамі та потягнути його нагору.

— Рама 17-кілограмового велосипеда виготовлена зі сплавів авіаційного алюмінію. Його конструкція дозволяє витримувати вагу до 125 кг.

Електровелосипед Gi FlyBike згортається вдвічі миттєво

— На Gi FlyBike встановлені 26-дюймові колеса з плоскими спицями незвичайної компоновки, легкосплавні диски та тверді гумові покришки, які можуть запобігти проколу.

— У сідло вбудовано систему амортизації ударів на випадок їзди по нерівностях.

— Новий електровелосипед оснащений ремінним приводом, завдяки чому не потрібно використовувати мастило, спрощується його обслуговування, велосипед стає набагато чистішим, а також набуває футуристичного дизайну.

— Водій Gi FlyBike за бажанням може вибрати один із трьох режимів їзди: педальний, гібридний та повністю електричний.

— Рушійна сила на колесо в перших двох типах їзди передається ременем, а за електричного типу їзди велосипед рухається за допомогою безщіткового мотор-колеса потужністю 250 Вт.

— Система блокування вмикається автоматично, коли виявляє, що телефон власника перебуває більше ніж за 5 метрів від складеного велосипеда.

Для контролювання всіма системами цього двоколісного транспорту необхідно встановити на свій гаджет додаток FlyBike.

#img_center_nostream#За допомогою цієї програми можна:

  • дізнатися, скільки залишилося заряду батареї;
  • скласти оптимальний маршрут;
  • включити світлодіодний ліхтар;
  • керувати автоблокуванням велосипеда в складеному стані тощо.

У випадку викрадення його можна легко знайти за GPS-маяком, який вбудовано в корпус велосипеда.

На одному заряді батареї електровелосипед здатний проїхати до 60 км. Таку дальність ходу забезпечує літій-залізо-фосфатний акумулятор ємністю 6000 мА·год. Його вистачить на 1000 зарядів, а після закінчення терміну експлуатації його можна замінити на новий в одному із сервісних центрів Gi FlyBike. Розробники обіцяють найближчим часом відкрити сертифіковані сервісні магазини в багатьох країнах. Уточнити найближчу точку можна, скориставшись формою зворотного зв'язку на сторінці «Контакти» компанії-розробника.

Батарея велосипеда заряджається від електромережі 4 години. Цей акумулятор можна використовувати і як зарядку для смартфона або будь-якого іншого мобільного гаджета.

Максимальна швидкість, яку може розвинути велосипед в електрорежимі, становить 25 км/год. Для гальмування на обох колесах встановлено дискові гальма.

Недоліки

Велика кількість деталей — 107 штук. Творці проекту обіцяють вирішити проблему заміни деталей, відкривши мережу сервісних центрів у різних країнах. Поки доведеться замовляти кожну деталь окремо.

#img_center_nostream#Прочитати відгуки та дізнатися про можливості та характеристиками Gi FlyBike можна на офіційному сайті виробника, або на сторінці проекту на KickStarter (див. посилання в 1 абзаці).

Характеристики

Вага: 17 кг.

Розміри в розкладеному стані: 1700 мм завдовжки і 1020 мм заввишки.

Розміри в складеному стані: 900 мм завдовжки і 1020 мм заввишки.

Ширина керма: 660 мм.

Розробники дають 3 роки гарантії на раму, 2 роки — на батарею та двигун і 1 рік — на зарядний пристрій та контролер.

Нині велосипед ще не надійшов у роздрібний продаж. Але можна зробити попереднє замовлення за акцією від Gi FlyBike. Вартість становить 2290 доларів (подробиці на сторінці проекту на KickStarter). До неї входить безкоштовна доставка в будь-яку точку світу та можливість вступити до «Клубу засновників». Доставити велосипед обіцяють у червні 2016 року.

«Велика Епоха» раніше писала про електровелосипед майбутнього та про найлегший складний велосипед. Також ви можете ознайомитися з правилами руху для велосипедистів.