ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Києві встановили безкоштовну станцію заправки електромобілів

Велика Епоха

У Києві відкрили безкоштовну станцію для заправки електромобілів. Про це повідомило Державне управління справами.

#img_center_nostream#ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ГДІП), першим серед державних установ Києва встановило заправку для електромобілів. Керівництво ГДІП вважає, що майбутнє саме за таким екологічно чистим транспортом.

#img_center_nostream#Заправлятися на станції можуть електромобілі всіх марок, але час заправки залежить від марки моделі. Для електрокара Tesla Model S достатньо години, щоб забезпечити собі подальший пробіг на 150—200 кілометрів. В інших електромобілях потужність зарядного пристрою менша, наприклад, Nissan Leaf може заряджатися тільки в режимі 6,6 кВт/год від змінного струму, тому цей процес буде тривалим.

#img_center_nostream#Станція працює на території «Автоцентру» за адресою вул. Героїв Космосу, 8-б.

Як повідомляла раніше «Велика Епоха», заправка для електромобілів розташована і біля ресторану «Прага» за адресою Академіка Глушкова, 1.

#img_center_nostream#Існують й інші альтернативи для зарядки електромобілів. Так, наприклад, українська компанія Rentechno створює домашні сонячні зарядні станції для електромобілів.

У Південній Кореї побудували велосипедну трасу з навісом із сонячних панелей, який прикриває велосипедистів від сонця і виробляє електрику для живлення ліхтарів і підзарядки електромобілів.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про те, що в Україні з'явилися електромобілі за доступною ціною.

Чи вигідно купувати електромобіль, можна розрахувати на спеціальному калькуляторі.