• В Києві встановили безкоштовну станцію заправки електромобілів

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Субота, 19 грудня 2015 року

У Києві відкрили безкоштовну станцію для заправки електромобілів. Про це повідомило Державне управління справами.

ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ГДІП), першим серед державних установ Києва встановило заправку для електромобілів. Керівництво ГДІП вважає, що майбутнє саме за таким екологічно чистим транспортом.

Заправлятися на станції можуть електромобілі всіх марок, але час заправки залежить від марки моделі. Для електрокара Tesla Model S достатньо години, щоб забезпечити собі подальший пробіг на 150—200 кілометрів. В інших електромобілях потужність зарядного пристрою менша, наприклад, Nissan Leaf може заряджатися тільки в режимі 6,6 кВт/год від змінного струму, тому цей процес буде тривалим.

Станція працює на території «Автоцентру» за адресою вул. Героїв Космосу, 8-б.

Як повідомляла раніше «Велика Епоха», заправка для електромобілів розташована і біля ресторану «Прага» за адресою Академіка Глушкова, 1.

Існують й інші альтернативи для зарядки електромобілів. Так, наприклад, українська компанія Rentechno створює домашні сонячні зарядні станції для електромобілів.

У Південній Кореї побудували велосипедну трасу з навісом із сонячних панелей, який прикриває велосипедистів від сонця і виробляє електрику для живлення ліхтарів і підзарядки електромобілів.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про те, що в Україні з'явилися електромобілі за доступною ціною.

Чи вигідно купувати електромобіль, можна розрахувати на спеціальному калькуляторі.

Підписатися:

Коментарі