ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Toyota розробила «автобатарейку»

Велика Епоха

Компанія Toyota створила новий концепт автомобіля FCV Plus, який працює на водневому паливі й може грати роль генератора для житлових будинків, пише Auto Blog.

Японська компанія Toyota в липні 2015 року повідомила, що буде фінансово підтримувати створення національної інфраструктури для водневих автомобілів. Ще раніше Toyota представила екоавтомобіль Toyota Mirai, який їздить на коров'ячому гної. FCV Plus є новою моделлю із серії водневих авто.

Відмінною рисою FCV Plus є чотири незалежні електромотори, які встановлені на кожному колесі. Бак для водню міститься в задній частині машини.

Водневі паливні елементи розміщені між передньою парою коліс.

У FCV Plus просторий салон і немає приладової панелі. Замість неї вся інформація проектується на лобовому склі. Це може бути як позитивна, так і негативна риса, оскільки HUD-дисплеї, можливо, роблять водіння авто небезпечнішим.

FCV Plus можна назвати батарейкою або електростанцією на колесах. Цей унікальний автомобіль можна підключати до приватного будинку як джерело електроенергії під час аварійного вимкнення світла (а для Японії це особливо актуально через часті стихійні нещастя). Його також можна підключити до міської енергосистеми.

Довжина авто — 3,8 м.
Висота — 1,5 м.
Ширина — 1,75 м.

«Велика Епоха» повідомляла і про інші футуристичні машини, наприклад, про «летюче» та «вічне» авто.

Відзначимо, що розрахувати вигідність придбання електромобіля можна на онлайн-калькуляторі.