• Запущено сервіс для кращої самоорганізації жителів Києва

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 7 січня 2016 року

У столиці запустили онлайн-сервіс «Жителі». Основна мета проекту — допомогти мешканцям багатоквартирних будинків стати ближче один одному і спільно вирішувати будь-які питання, що стосуються їхнього будинку.

За задумом розробників, соціальна платформа «Жителі» поліпшить самоорганізацію мешканців багатоквартирних будинків, що важливо для спільного вирішення різних питань. Це допоможе створити більш комфортні умови спільного проживання, повідомляє «Хмарочос». 

«Безліч багатоквартирних будинків Києва у жахливому стані, і ми хочемо допомогти людям зорганізуватися, проводити збори жителів через інтернет і, можливо, знайти лідерів у своїх будинках для наведення в них порядку та створення ОСББ», — каже співзасновник проекту «Жителі» Сергій Сергійчук.

І хоча інтернет-проект тільки запущений, вже зараз до нього підключилися деякі мешканці двох будинків за вулицями Уралівська, 34 і Саксаганського, 85. Днями до проекту підключили нові багатоповерхівки.

Якщо ваш будинок вже підключили до сервісу, у під'їзді ви побачите оголошення, що закликає зареєструватися.

Користуватися онлайн-сервісом просто: після реєстрації користувач бачить усіх зареєстрованих сусідів свого будинку онлайн. Так створюється інтернет-майданчик для обговорення будь-яких питань щодо проблем свого будинку.

«Велика Епоха» раніше писала про те, що можна зробити, якщо у вашому під'їзді немає урни. Ви також можете дізнатися, як оформити прописку та субсидію онлайн

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...