• У Києві відбудуться заняття «Зеленої школи»

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 25 листопада 2015 року

З 10 по 13 грудня в Києві пройдуть заняття «Зеленої школи», на яких можна навчитися бути свідомим споживачем і робити навколишній нас світ чистішим і гармонічнішим, пишуть організатори у «Фейсбуці». Заняття в «Зеленій школі» організовуються для того, щоб об'єднати та мотивувати людей створювати нові екопроекти.

На лекціях можна буде дізнатися про всі напрями екоруху в країні та світі. Програму створено для широкого кола слухачів: без вікових та професійних обмежень.

Курс доповнений заняттями щодо запуску стартапів, краудфандингу та залучення грантів.

Провідні екотренери та наставники в галузі сталого розвитку та відповідального споживання проведуть лекції та майстер-класи.

На лекціях можна дізнатися:

— Як поліпшити своє самопочуття і зовнішній вигляд без використання хімії та консультацій лікарів. Як привести вагу до норми. Як почати відчувати своє тіло і його запити.

— Про малий та середній стійкий бізнес, про різноманітність реальних практик. За яких умов стійких бізнесів стане більше.

— Про веганство та розвиток культури здорового харчування в Україні.

— У чому різниця між натуральною, органічною та еко косметикою. Як читати етикетки та знаходити безпечну косметику. Як правильно підбирати бренди для продажу, щоб заслужити авторитет і довіру клієнтів і вести успішний бізнес.

— Як запустити свою краудфандингову кампанію, розглянути успішні кейси, екопроекти та екоорганізації.

— Про теорію мудрого харчування. У чому відмінність між поняттями «їсти» і «харчуватися». Як годувати себе і сім'ю мудро. Чому краса, здоров'я і добробут безпосередньо пов'язані з нашим харчуванням.

— І ще багато іншого (програма).

Після закінчення курсу відкриваються можливості стажуватися в різних компаніях, які прагнуть зробити цей світ чистішим, екологічнішим і стійкішим. А кращі випускники «Зеленої школи» матимуть можливість працевлаштуватися в екопроектах і екостратапах, проявити себе і реалізувати свій потенціал у них.

Адреса: Київ, Червонозоряний проспект 56/21a, локація Артіль Т.

Контакти: (067) 252-10-68; info@ecoschool.org.ua.

Сторінки події: Facebook, Вконтакті, Youtube.

Зареєструватися та ознайомитися з програмою лекторію можна на сайті ecoschool.org.ua.

Організатори подбали про житло і рекомендують зняти його з урахуванням понеділка, щоб взяти участь в екскурсіях на успішні екопроекти в Україні та за кордоном.

Організатори також підготували інформацію про список хостелів, де можна оселитися.

Окрім участі у семінарах «Зеленої школи», якщо ви хочете принести користь довкіллю, ви можете підтримати «Кліматичний марш», з'їздити на екскурсію на сміттєсортувальний комплекс і дізнатися, як організувати екологічне новорічне свято.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...