ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як киянам врятувати річку Либідь?

Велика Епоха

На сайті КМДА набрала необхідну кількість голосів петиція про визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха.

#img_center_nostream#Понад 10 тисяч чоловік поставили свої підписи. Петицію було направлено на розгляд. Результати розгляду наведено під текстом петиції.

Автор петиції закликає міську владу терміново:

— визнати екологічний стан річки Либідь критичним та вжити заходів щодо реанімації цієї ситуації;

— заборонити скидання талого снігу та іншого механічного сміття біля русла річки та прилеглої до неї території;

— ліквідувати всі без винятку врізки у русло річки, через які щодня зливаються тисячі літрів хімічних речовин;

— облаштувати на прилеглих територіях русла річки веломаршрути, екстрім-парк, спортивно-дитячі майданчики, освітлення, літній кінотеатр, офіційний графіті та посадити парк для проведення міжнародних фестивалів;

— встановити станції для плавлення снігу поза долини ріки Либідь або поблизу її, проте виключно з використанням фільтрів проти хімічного та механічного забруднення.

Зараз реальний стан річки просто жахає: її береги протягом багатьох років заростали деревами, щодня зливаються тисячі літрів хімікатів, русло Либеді забруднено механічним сміттям. Ситуація жахає і тим, що Либідь забруднює Дніпро, а Дніпро далі Чорне море, йдеться у петиції.

#img_center_nostream#Аби покращити екологічний стан Києва, ви можете самостійно сортувати і здавати відходи в пункти прийому, які відмічені на мапі, що створена «Великою Епохою», або в мобільний пункт прийому вторсировини.