• Як киянам врятувати річку Либідь?

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Неділя, 31 січня 2016 року

На сайті КМДА набрала необхідну кількість голосів петиція про визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха.

Понад 10 тисяч чоловік поставили свої підписи. Петицію було направлено на розгляд. Результати розгляду наведено під текстом петиції.

Автор петиції закликає міську владу терміново:

— визнати екологічний стан річки Либідь критичним та вжити заходів щодо реанімації цієї ситуації;

— заборонити скидання талого снігу та іншого механічного сміття біля русла річки та прилеглої до неї території;

— ліквідувати всі без винятку врізки у русло річки, через які щодня зливаються тисячі літрів хімічних речовин;

— облаштувати на прилеглих територіях русла річки веломаршрути, екстрім-парк, спортивно-дитячі майданчики, освітлення, літній кінотеатр, офіційний графіті та посадити парк для проведення міжнародних фестивалів;

— встановити станції для плавлення снігу поза долини ріки Либідь або поблизу її, проте виключно з використанням фільтрів проти хімічного та механічного забруднення.

Зараз реальний стан річки просто жахає: її береги протягом багатьох років заростали деревами, щодня зливаються тисячі літрів хімікатів, русло Либеді забруднено механічним сміттям. Ситуація жахає і тим, що Либідь забруднює Дніпро, а Дніпро далі Чорне море, йдеться у петиції.

Аби покращити екологічний стан Києва, ви можете самостійно сортувати і здавати відходи в пункти прийому, які відмічені на мапі, що створена «Великою Епохою», або в мобільний пункт прийому вторсировини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...