ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Amazon доставлятиме пакунки дронами

Велика Епоха

Найбільший інтернет-рітейлер Amazon розробив дрон Prime Air, який здатен доставляти товар повітрям за короткий час, повідомляється на сайті компанії.

#img_center_nostream#Дрон розроблено для доставки товарів з інтернет-магазину Amazon безпосередньо замовнику.

Переміщується дрон за допомогою двох пропелерних систем.

Перший гвинт допомагає дрону злітати та приземлюватися вертикально, а для польоту на відстань вмикається ще один гвинт, розташований перпендикулярно до лопатей, що підтримує апарат у повітрі. Прибувши до місця призначення, дрон приземляється на позначеному замовником місці, де необхідно залишити посилку, а потім летить назад.

#img_center_nostream#Модель Prime Air здатна підніматися на висоту близько 122 м (400 футів) і доставляти посилку вагою не більше 2,3 кг (5 фунтів). Дрон може за 30 хвилин пролетіти 16 км (10 миль). Вага пристрою близько 25 кг (55 фунтів).

Безпілотник оснащено системою сканування, яка дозволяє уникати зіткнення з будь-якими об'єктами у повітрі та на землі.

Зараз компанія тестує різні типи конструкцій засобів доставки, аби визначити, як доставити товар за різних умов.

Як сказано на сайті, компанія має понад десять зразків, які розробили в її науково-дослідних лабораторіях. Зовнішній вигляд і характеристики апаратів постійно модернізуватимуть.

Розробники Prime Air тестують пристрої в країнах, де обладнано їхні центри — в США, Ізраїлі та Великобританії.


Відзначимо, компанія Amazon раніше отримала в США сертифікат, який дозволяє користуватися дронами для доставки замовлень.

Крім швидкої доставки товару, використання подібних дронів для доставки в майбутньому дозволить скоротити кількість машин на дорогах, що забруднюють навколишнє середовище. Провідні автоконцерни, наприклад, BMW, вже почали розробляти електромобілі. У той же час, Toyota робить ставку на водневі автомобілі.

Цього року компанія Lily представила пристрій-дрон під назвою Lily Camera, який сам літає за господарем та веде зйомку.