• В столиці пропонують зробити велодоріжки на мостах

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 9 січня 2016 року

На сайті онлайн-петицій КМДА з'явилася пропозиція зробити велодоріжки на мостах Києва для безпеки дорожнього руху.

У тексті петиції йдеться про необхідність облаштувати велодоріжки на Дарницькому, Південному, Московському мосту, а також на мосту Патона та Метро. За 15 днів вона набрала понад 700 підписів.

За словами автора петиції, такі велодоріжки зможуть поліпшити умови руху велосипедистів на мостах. А це, у свою чергу, допоможе знизити маневреність громадського транспорту (маршруток, тролейбусів, автобусів) і скоротить кількість ДТП з участю велосипедистів.

Оскільки зараз люди бояться пересуватися на велосипедах дорогами з інтенсивним рухом транспорту, облаштування велодоріжок стане вагомим сприянням популяризації цього екологічного виду транспорту.

Створення спеціальних доріжок також допоможе звільнити пішохідні тротуари від велосипедистів, які бояться їздити дорогами.

«Велика Епоха» раніше публікувала статтю про те, як реєструватися й голосувати за наявні петиції, а також як створювати нові. Щоб викладені в петиції пропозиції розглянули в Київраді, вона повинна набрати понад 10000 електронних підписів протягом трьох місяців.

Дізнайтеся, як виглядають топ-8 електровелосипедів майбутнього.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...