• Фото українських красунь у традиційному одязі

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 22 березня 2016 року

Майстерня «Треті Півні» представила нові фото українських жінок і дітей у традиційних вбраннях. Мета проекту майстерні — відродити традиції України, допомогти людям згадати своє коріння й познайомити світ із красою української культури.

Організатори майстерні співпрацюють із багатьма культурними центрами, в тому числі й за кордоном, а їхні роботи займають почесне місце на фотовиставках і в галереях.

Наприклад, на початку жовтня майстерня «Треті Півні» представила свої фотографії на заході «Ніч музеїв у Буенос Айрес» (Аргентина), ближче познайомивши місцевих жителів із культурою України.

У жовтні виставка фотопраць майстерні «Треті Півні» відбулася в Раді Європи у Страсбурзі.

А 4 грудня 23 фотографії майстерні представили на виставці в Національному музеї образотворчого мистецтва Киргизстану. Вона проходить у рамках проекту «Відкритий світ, EtnoART. Спадщина».

На своїй сторінці у «Фейсбуці» представники майстерні «Треті Півні» написали, що навесні 2016 року їхні фотопраці візьмуть участь у проекті Miss Ukrainian Canada — святі української краси в Канаді.

У проекті «Листи на фронт» автори майстерні показали магічну красу українських жінок, їхні емоції, почуття та переживання, акт єднання між Україною і світом, між казковим і повсякденним, між сьогоденням і майбутнім — в образі української Мадонни та новелі «Щедрик».

Нещодавно «Велика Епоха» писала, чому китайці бояться канадської королеви краси.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...