• Україну назвали найбіднішою державою Європи

  • Понеділок, 30 листопада 2015 року

ⓅУкраїна опинилася на першому місці в списку найбільш убогих країн. Таким є результат дослідження швейцарського банку Creduit Suisse, який визначав добробут мешканців країн Європи, повідомляє Mukachevo Today.

Рейтинг найбагатших та найбідніших країни континенту було складено на базі порівняння реальних доходів середньостатистичних громадян.

Згідно із визначенням Credit Suisse, добробут є сумою фінансових і нефінансових активів (за мінусом боргових зобов’язань).

В України, відповідно до рейтингу, — перше місце в списку найбільш злиденних країн. Добробут пересічного дорослого у ній становить $1437. На другій сходинці «антирейтингу» — Білорусь із $1551, третій — Молдова із $3104. За уточненням банку, йому бракувало інформації з надійних джерел для більш точної оцінки добробуту в цих країнах, і тому реальні показники можуть відрізнятися.

Разом із тим, середній статок дорослого у Швейцарії становить 576 тисяч доларів. За нею наступні найвищі місця посіли: Ісландія, Норвегія, Великобританія, Швеція і Люксембург — ці країни показали результат понад $300 тисяч на громадянина.

Згідно з інфографікою від Business Views, можна назвати кілька причин, чому Україна є бідною країною:

1. Ми не ходимо на вибори або голосуємо «за гречку».

2. Ми не знаємо, як живуть в інших країнах.

3. Не знаємо англійської.

4. Дивимося сміття, яке показують по телебаченню.

Детальніше економічні новини України можна почитати на сторінці http://mukachevo.today/news/ekonomika.

Раніше видання писало, що численність податківців у країні планують скоротити удвічі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...