ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Повчальна інфографіка: як українцям стати багатими

Велика Епоха

Сайт Business Views опублікував унікальну інфографіку, в якій ми можемо знайти відповідь на питання, чому українці ніяк не можуть стати багатими.

Як пише видання, кожен новий уряд приносить чергове «покращення», за якого краще стає тільки тим, хто привласнює собі бюджетні гроші. Це буде тривати доти, поки кожен не усвідомить, які причини такої бідності, пише Business Views.

На думку видання, часу для змін залишилося зовсім мало, і становище в країні міняти потрібно вже зараз, інакше через кілька десятків років не залишиться й того, що можна змінити.

Як вказує Business Views, Україна є бідною і неефективною країною. Талановитим і здібним доводиться виїжджати до інших країн у пошуках кращого життя. Видання порівнює Україну зі зламаним поїздом, у якого немає гальм — поштовх йому дали, а куди він їде — невідомо. «Спочатку ми їдемо вперед, а потім відкочуємося назад. І на невідомій дорозі може статися все, що завгодно», — пишеться на сайті видання.

Business Views ставить питання: «Чому український потяг такий дірявий та іржавий?». Відповідь на нього пропонується подивитися на інфографіці.