• Знімок Карпат увійшов до топ-10 кращих на міжнародному фотоконкурсі

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 20 лютого 2016 року

Фото Карпатського біосферного заповідника зайняло 6 місце на міжнародному конкурсі фотографій природно-заповідних об'єктів світу, який проводить фонд «Вікімедіа». 15 кращих робіт відбиралися із 100 тисяч фотографій, а всього в конкурсі взяли участь 26 країн.

Конкурс фотографій природоохоронних територій «Вікі любить Землю» вже вдруге проходить на міжнародному рівні. Цього року учасники конкурсу завантажили понад 100 тисяч фотографій найкрасивіших куточків нашої планети.

Перш ніж потрапити на міжнародний конкурс, кращі фотороботи відбиралися на національних змаганнях, координаторами яких були місцеві волонтери. На міжнародний конкурс подавалося до 10 фотографій, відібраних національним журі. Всього від 26 країн-учасниць журі отримало 259 фотографій-кандидатів.

Міжнародне журі — 9 фотографів: Метью Бак з Великобританії, Зейнел Чебечі з Туреччини, Дітмар Бартц із Німеччини, Алекс Ванґ із США, Дмитро Балховітін з України, Катерина Зарева-Симеонова з Болгарії, Ятін Крішнаппа з Індії, Валаа Абдель Манаем з Єгипту та Сусанна Планк з Австрії. Всі представники журі мають великий досвід фотографування природи.

Проект «Вікі любить землю» має дві мети. Перша — поінформувати людей про природні скарби нашої планети — природні пам'ятники та охоронні території — і зробити ці знімки доступними для всіх. Друга — зробити внесок у захист довкілля.

Конкурс «Вікі любить землю» був уперше реалізований в Україні в 2013 р. Вже через рік до проекту долучилися ще 15 країн з чотирьох частин світу: Азії, Європи, Африки та Америки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...