• Спокійно перетнути кордон України допоможе новостворена мапа

  • Євген Довбуш, Артур Латишев | Велика Епоха
    Неділя, 13 грудня 2015 року

Прикордонна служба України опублікувала на своєму сайті мапу, на якій можна побачити завантаженість основних пунктів пропуску України.

На мапі можна подивитися інформацію про пункти пропуску на кордоні з конкретною країною або про пункти конкретного типу пропуску (автомобільний, повітряний, пішохідний, річковий або морський). Крім того, можна знайти пункт за його назвою.

Карта дозволяє оцінити ступінь завантаження пропускного пункту (червоний колір — високе завантаження; синій — середнє, зелений — низьке).

Якщо навести мишкою на окремий пункт пропуску, можна прочитати детальну інформацію про нього. На деяких пунктах можна побачити кнопку для перегляду в теперішньому часі онлайн-відео з камери спостереження.

Українські ЗМІ повідомляють, що інфографіка та інформація про черги оновлюється кожні 4 години. У той же час, як перевірив журналіст «Великої Епохи» 8 грудня о 9 годині, останнє оновлення мапи було 7 грудня о 10 ранку.

Повідомляється, що проект працює в тестовому режимі, іноді відбувається збій у роботі деяких функцій. Приміром, відео з камер спостереження не завжди можна подивитися.

Відзначимо, на мапах, розроблених виданням «Велика Епоха», можна подивитися, які населені пункти підлягають перейменуванню, куди в Києві (та інших містах) здати відходи. Також ви можете подивитися мапи місць, де відзначатимуть новорічні свята в Києві.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...