• Для водіїв створено унікальний навігатор

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Четвер, 10 березня 2016 року

Розроблено унікальний навігатор «Дороги України» для мобільних додатків Android/Apple, який вибирає для водія маршрут із кращим дорожнім покриттям. Зараз таких навігаторів не мають навіть такі світові системи, як «Гугл» та «Яндекс», повідомляють представники сервісу.

Розробила його компанія stfalcon.com.

Сервіс має вже понад 39 тисяч зареєстрованих користувачів. З їхньою допомогою змогли оцінити та записати стан більше ніж 53 тис. км доріг.

Як користуватися

Зайшовши на головну сторінку проекту, введіть «Звідки» і «Куди».

У процесі написання під полем введення будуть спливати підказки, наприклад, «Україна, Київ», «Україна, М-06» і т.д. Після цього натисніть на кнопку «лупи» і ви побачите цей маршрут на карті, його довжину і приблизний час їзди.

У користувачів також є можливість оцінити якість дороги. Для цього натисніть на кнопку «Оцінити дорогу», потім мишкою клікніть по частині дороги, яку хочете оцінити. Після цього вам буде запропоновано кольорову шкалу для оцінки. Ви також можете залишити свій коментар.

Крім унікального навігатора, мобільний додаток включає:

— Автоматичний збір статистичних даних про якість автодоріг;

— Маршрутизатор з урахуванням якості дорожнього покриття та швидкості руху;

— Ручну оцінку того чи іншого маршруту.

Українські дороги залишають бажати кращого, за деякими можна рухатися зі швидкістю лише 50 км на годину, та й то з побоюванням, а взимку залишитися в ямі на невизначений час.

Розробники нового сервісу вважають, що його використання допоможе водіям збільшити пробіг авто без ремонту на більш тривалий термін, зробить їх рух дорогами більш комфортним і безпечним. Крім цього, дані сервісу можуть бути використані для планування ремонту доріг.

Для того щоб розширити базу стану доріг, спланувати для водіїв найкоротший шлях якісними дорогами розробники сервісу «Дороги України» закликають усіх небайдужих автомобілістів приєднатися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні та взяти участь у тестуванні навігатора.

Додаток буде записувати інформацію в автоматичному режимі під час їзди (враховуючи кількість струсів мобільного пристрою), коли включений приймач GPS, і потім передасть її на сервер.

Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay та AppStore.

Зворотній зв'язок із командою UAroads можливий через сторінку на «Фейсбуці» та електронну пошту uaroads@stfalcon.com.

У статтях «Великої Епохи» можна прочитати про те, чи вигідно зараз купувати електрокар, про скасування мита на електромобілі, безкоштовні станції для заправки електромобілів і дешеві домашні станції для їх підзарядки.

«Великою Епохою» також були розроблені такі картографічні сервіси: «Куди здати відходи в Києві» (там є посилання й на інші міста), «Які міста і села буде перейменовано», «Де в Києві святкуватимуть Новий рік».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...