ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В ЖЕКах Києва почали збирати батарейки: мапа

Велика Епоха

На мапу «Куди здати відходи в Києві» додано ЖЕКи всіх 10 районів міста — в них приймають батарейки.

Список адрес ЖЕКів надано КП «Київкомунсервіс», за допомогою якого було розміщено контейнери для збирання батарейок. Всього по місту приймають батарейки в 103 ЖЕКах.

Раніше «Велика Епоха» повідомила про додання на мапу ЖЕКів трьох районів: Дарницького, Деснянського та Шевченківського. Потім було додано житлово-експлуатаційні дільниці Дніпровського району. Цього разу мапа поповнилася дільницями решти районів Києва.

#img_center_nostream#Для того щоб залишити на мапі тільки ЖЕКи, треба в лівому верхньому куті натиснути на кнопку «Меню» і повимикати галочки з усіх інших пунктів.

Крім того, на мапі позначено пункти, куди здати зайві речі, електронні відходи, макулатуру, пластик, ганчір’я тощо.

Цю мапу було опубліковано в кінці вересня 2015 року. Відтоді її переглянули понад 225 тисяч разів. На цей момент також розроблено мапи для таких міст: Харків, Львів, Полтава (повні); Бровари (поки тільки батарейки). Наразі розроблюються мапи для Одеси, Дніпропетровська й Херсона. З часом на сайті EpochTimes.com.ua з’явиться єдиний інтерфейс проекту «Куди здати відходи», де в меню можна буде вибрати будь-яке місто, для якого створено таку мапу.