ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створений додаток на смартфоні, що допоможе знайти кур'єра

Велика Епоха

Створено мобільний додаток, що дозволяє самостійно знайти поблизу вільного кур'єра, а також домовитися з ним про доставку та ціну послуги, повідомляє DreamKyiv.

Розробником додатку стала столична служба велодоставки «DelFast».

«Кур'єрами можуть бути всі активні люди, у яких є бажання додаткового доходу та смартфон. Обмежень немає, головне — встановити додаток, безкоштовно зареєструватися в системі та почати роботу», — каже засновник «Delfast» Данило Тонкопій.

Кожен кур'єр має свій рейтинг, заснований на відгуках інших користувачів-замовників. Обрати кур'єра можна за відгуками, за оцінками або за відстанню до нього. Серед речей, які може доставити кур'єр: документи, квитки, листи, страхові поліси, продукція з друкарень, товари з інтернет-магазинів, квіти, їжа, білизна з пральні або будь-які інші невеликі посилки та кореспонденція.

У додатку також є функція відстежування місцерозташування кур'єра, а в найближчому майбутньому розробники планують прив'язати профіль до акаунтів у соцмережах.

«В цілому, у клієнта ризик не більше, ніж під час замовлення товарів через інтернет», — запевняють розробники програми.

У «DelFast — викликати кур'єра» немає жорсткої прив'язки до тарифу оплати послуги, як і до способу доставки товару: на автомобілі, пішки, на велосипеді або навіть на скейтборді — це справа кур'єра.

Послуга доставки може працювати не тільки в межах міста, а й між країнами: потрібно тільки щоб був кур'єр, який бажає виконати це замовлення.

Як кажуть розробники, додаток доступний для роботи в будь-якому місті країни: «Якщо, наприклад, якийсь велорух або просто співтовариство активних людей захоче розвинути свою доставку, то автоматизована платформа для замовлень у них вже є. Менеджери онлайн- і офлайн-магазинів теж можуть використовувати сервіс, надавати своїм покупцям можливість доставки з магазину до дверей будинку, просто вибравши кур'єра в додатку», — каже Данило Тонкопій.

Поки додаток «DelFast — викликати кур'єра» є тільки для Android і працює в тестовому режимі.