• Ще один спосіб позбутися макулатури в Києві

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 січня 2016 року

Спільнота у «Фейсбуці» «Вчений із Ваани» пропонує киянам замовити бокс для збору макулатури і встановити його в офісі або під'їзді. Обіцяють доставити бокс безкоштовно й регулярно забирати звідти макулатуру.

«Приєднуйтесь до #paper4books — збираємо папір, здаємо на переробку та друкуємо нові книги!» — пишеться на сторінці спільноти.

Для того щоб замовити такий бокс, киянам пропонують відправити заявку на адресу vaana.book@gmail.com.

Книгу «Вчений із Ваани» на сторінці цієї спільноти називають першим романом України в жанрі соціально-екологічної фантастики.

Нагадаємо, здати макулатуру також можна самостійно в пункти, відмічені на мапі «Великої Епохи» (помаранчеві будиночки):

Крім того, організація «Україна без сміття» по вихідних відправляє «Мобільний пункт прийому відходів», який зупиняється в різних частинах міста (у кожні вихідні в різних місцях).

Туди можна віднести макулатуру, а також інші види відходів, зокрема й ті, які поки не приймають в інших місцях (наприклад, коробки від соків Tetra Pak, харчову упаковку із пластику й поліетиленові кульки). Інформацію про те, де цього тижня зупиниться «мобільний пункт», можна подивитися на їхній сторінці у «Фейсбуці».

Однак вони приймають відходи безкоштовно, в той час як у звичайних пунктах прийому за макулатуру та інші види відходів можна отримати невелику суму грошей.

Також пропонуємо ознайомитися з терміном розкладання різних видів сміття і ступенем їхньої шкоди природі:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...