ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На китайця подано понад 200 тисяч позовів

Велика Епоха

За геноцид над послідовниками духовної практики Фалуньгун на колишнього лідера компартії Китаю Цзян Цземіня до Верховної народної прокуратури та Верховного суду країни подано 169 тисяч позовів від понад 200 тисяч чоловік.

#img_center_nostream#Відтоді як у травні 2015 року в Китаї уряд зобов'язав суди приймати всі позовні заяви від громадян, до Верховної народної прокуратури Китаю щодня почали масово надходити позовні заяви на Цзян Цземіня. Його звинувачують у тому, що в 1999 році, будучи лідером країни, він розпочав переслідування духовної практики Фалуньгун.

Нині кожен день приблизно від 80 до 200 осіб подають заяви на нього, повідомляється на сайті «Мінхуей» (кит.). Фактичне число позовів більше, але редакція повідомляє тільки про підтверджені факти подання судових позовів.

Незважаючи на дозвіл подавати до суду позовні заяви, багатьох із тих, хто це зробив, затримують у центрах ув'язнення від одного до двох тижнів. Їм також загрожують тюремним ув'язненням.

Дивіться сюжет телеканалу NTD про позови на Цзян Цземіня (від 14 вересня 2015 року):

Після того, як 20 липня 1999 року колишній китайський лідер Цзян Цземінь розпочав переслідування Фалуньгун, не менше 70 млн китайців, не рахуючи їхніх родичів, зазнали репресій — їм заборонили займатися в парках вправами цього методу цігун. У той час колишній голова КНР Цзян Цземінь протипоставив суспільству Фалуньгун. Він видав директиву: «Скомпрометувати репутацію послідовників Фалуньгун, розорити та знищити їх фізично».

Сайт послідовників Фалуньгун faluninfo.ru описує наступні види переслідування, яких зазнали їхні однодумці в Китаї:

#img_center_nostream#У грудні 2015 року етнічній китаянці, що завоювала титул «Міс Канада», влада КНР не дозволила приїхати до китайського курортного міста Санья для участі в «Міс світу 2015» через те, що вона займається Фалуньгун, а також піднімає у своїх виступах питання захисту прав людини в Китаї.

«Велика Епоха» раніше публікувала статтю «Чому в світі уникають теми насильницького видалення органів у Китаї».