• Поліцейський розповів про факти переслідування послідовників Фалуньгун китайською компартією

  • Середа, 28 травня 2008 року
 
Багато поліцейських у Китаї приголомшені тим, як жорстоко поводяться з послідовниками Фалуньгун у китайських в'язницях, їхнім безправним положенням у країні. Усвідомивши безглуздя цього переслідування, деякі з них почали викривати відомі ним факти.

Нижче наведено розповідь одного з поліцейських:

Я - ветеран поліцейської служби з повіту Лішуй м. Нанкіна провінції Цзянсу. Всі ці роки я був свідком того, як велося багато справ, пов'язаних із Фалуньгун. Після тривалого й серйозного роздуму я вирішив, нарешті, розповісти людям про деякі відомі мені факти.

У червні 1999 р. колишній лідер китайської компартії (КПК) Цзян Цземінь створив так званий "Офіс 610" - організацію, повноваження якої перевищують конституцію країни й закони Китаю. Ця організація не має юридичних обмежень і має привілей безпосереднього й швидкого маневрування національною адміністративною владою та агентствами ЗМІ. Цзян особисто керував утіленням у життя наказу про переслідування послідовників Фалуньгун: "зганьбити їхню репутацію, розорити їх фінансово і знищити фізично". Він хвалився: "Я просто не вірю, що партія не може перемогти Фалуньгун!" І поставив мету "знищити Фалуньгун за три місяці".

Коли все було готово, 20 липня 1999 р. розпочалося переслідування Фалуньгун у масштабах усієї країни. Всі радіостанції, телебачення і преса - більше 2000 підконтрольних КПК ЗМІ розв'язали скажену кампанію наклепу й нападок на Фалуньгун. Цзян Цземінь і Ло Гань (керівник "Офісу 610") використовували найжорсткіші організаційні структури для арешту послідовників Фалуньгун. Вони запровадили жорстоку систему контролю: відкриті арешти, секретні викрадання, обшуки житла, штрафи, фабрикацію фактів, неправдиві звинувачення, стеження та ін. Вони нагороджують репортерів, які у своїх статтях люто атакують Фалуньгун, використовують шпигунів, підслуховують телефонні розмови, використовують таку форму, як "промивання мізків" та інші методи репресій проти послідовників Фалуньгун. Вони також почали застосовувати жорстокі тортури, ін'єкції, які руйнують психіку, залякування, хабарництво, затримання і допити, примусову працю, незаконні вироки й таке інше, примушуючи послідовників Фалуньгун "перетворитися", публічно "покаятися" і зректися своїх переконань.

Нижче розповім про деякі відомі мені факти того, як влада "Офісу 610" повіту Лішуй переслідувала послідовників Фалуньгун.

У 2000 р., коли "Офіс 610" організував клас "промивання мізків" у селищі Дунлу, поліцейські на цілий день підвісили на перекладені послідовницю Фалуньгун пані Лю. Пізніше вони замкнули її в маленькій клітці так, щоб вона не могла ні вставати, ні сідати, вона мусила була перебувати всередині в напівзігнутому стані. Її тримали в такому положенні протягом кількох днів.

Намагаючись "промивати мізки" послідовниці Фалуньгун пані Ву, поліцейські сильно били її по животу електричними палицями, прив'язували її руки до палиці та примушували стояти навколішки за дверима на бетонній підлозі. Її виставили під пекуче сонце і тримали так протягом усього спекотного дня, після чого вона дуже обгоріла. Коли вони побачили, що пані Ву все ще не хоче припинити займатися Фалуньгун, співробітники "Офісу 610" ще жорстокіше почали знущатися з неї: її відправили до психіатричної лікарні, де вводили наркотики, а лікарю було наказано встромити їй у рота металевий гак, що викликало постійну кровотечу. Але вона все одно не здавалася. Тоді її за руки і за ноги прив'язали до чотирьох кутів ліжка і не дозволяли ходити в туалет.

Поліцейські думали, що вона помре. Але коли через день вони побачили, що вона все ще жива, вони почали катувати її електрошоком, після якого на тілі залишилася велика кількість шрамів. Пані Ву кілька разів упадала в кому. Її вага зменшилася від 70 кг до приблизно 40 кг.

***

У грудні 2000 р. пані Лі була арештована за те, що поширювала людям матеріали про Фалуньгун. Для того щоб змусити пані Лі признатися, де вона брала матеріали, поліцейські збили її з ніг на землю, сильно били ногами по обличчю і кричали: "Нам дозволено катувати вас до смерті. Потім ми скажемо, що ти заподіяла собі смерть і все".

У 2001 р. пані Лі було арештована вдруге і відправлено до центру "промивання мізків" Фенхуанцзін. Її змусили ображати засновника Фалуньгун пана Лі Хунчжи, а також ганьбити Фалуньгун. Коли вона відмовилася це робити, поліцейські почали бити її дерев'яними палицями, після чого кололи голками, а потім на два місяці замкнули в камері, в якій усюди була вода завглибшки 20 см. Вона вимушена була випорожнюватися в камері. Їй не давали їсти та пити.

***

Пані Ву - колишня лікарка, їй більше 60-ти років, вона є послідовницею Фалуньгун. 22 квітня 2005 р., коли вона купувала щось для офісу разом зі своїм 3-літнім унуком, до неї підійшли четверо поліцейських і сказали: "Вас звинувачено в крадіжці. Ви мусите пройти з нами!" Після цього в неї забрали дитину, а саму її посадили в поліцейську машину і відправили до центру "промивання мізків". Дитина була так нажахана, що впродовж тижня зовсім не розмовляла.

***

На сьогодні переслідування все ще триває. За минулі кілька років десятки послідовників Фалуньгун із повіту Лішуй були відправлені до в'язниць і жорстоко репресовані.

Ті деякі факти, про які я розповів, це лише крихітна частинка всього, що відбувається в ході цього переслідування.

Я також раджу всім тим, хто все ще бере активну участь у репресіях проти послідовників Фалуньгун, негайно припинити це робити. Бережіть себе, не ставайте жертвами дурної політики Цзян Цземіня! Самі думайте й аналізуйте, розрізняйте добро і зло.

Щоб убезпечити себе, я не вказую свого імені.

За матеріалами minghui.org
Підписатися:

Коментарі