• Скульптора і педагога знову заарештували через практику Фалуньгун

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Субота, 19 квітня 2008 року
 
Нещодавно стало відомо, що послідовника Фалуньгун скульптора і педагога пана Вана Децзянь знову заарештувала міліція. Він оголосив голодування на знак протесту незаконним діям влади.

Пан Ван Децянь, 58 років, послідовник Фалуньгун, працював викладачем у середній школі Ліньцинси округу Лайшуй провінції Хебей. Він дуже талановита людина, крім того, що він добре грає на деяких струнних і духових інструментах, і може сам виготовляти музичні інструменти, він також є відомим у своїх колах скульптором і художником.

12 березня 2008 р. близько 17:00 міліція знову заарештувала пана Вана. У нього вдома був проведений обшук. Міліція дуже ретельно обшукала кожен куточок їхньої квартири і перевернула все вверх дном. Вони забрали три частини незавершеної скульптури. Після цього пана Вана відправили до окружного центру ув'язнення, в якому він оголосив голодування на знак протесту проти переслідування. Більше ніякої інформації про нього наразі немає.

Раніше пан Ван вже не раз зазнавав переслідувань з боку китайської компартії. У 2002 р. він був засуджений до ув'язнення в примусовому трудовому таборі. У таборі Баодін його катували доти, доки він не втратив здатність самостійно піклуватися про себе. Його прив'язували до ліжка в крижаній камері та залишали в такому положенні на тривалий час. В результаті у нього почали атрофуватися ноги. Після цих тортур він так і не зміг повністю відновитися і тепер під час ходьби кульгає. Його також часто били електричними палицями. Після цього у нього почалися кісткові новоутворення і зсув поперекових хребців. У таборі йому не надали лікування.

Матері пана Вана вже понад 80 років. Переживаючи за сина, вона перенесла серцевий напад, після якого у неї паралізувало одну сторону тіла. Старшу дочку Вана виключили з школи через батька. Його молодша дочка ще дуже маленька і дружині доводиться самій піклуватися про сім'ю. Самого Вана також звільнили з школи і він позбувся джерела доходу.

Всі ці біди, що звалилися на їхню сім'ю, плюс ще постійні візити міліції чинили великий психологічний тиск на їхню старшу дочку і вона вчинила спробу самогубства. На щастя спроба виявилася невдалою і її вдалося врятувати.

Дружина пана Вана працює вихователем у дитячому садку. Після того, як її чоловіка недавно заарештували, до неї не раз навідувалися партійні чиновники і погрожували тим, що якщо вона з ними не співробітничатиме, то вона теж ризикує втратити роботу, тобто їхня сім'я може позбутися останнього джерела доходів.

За матеріалами сайту minghui.org

Підписатися:

Коментарі