• Пані Лі померла від переслідувань китайської компартії (фото)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Субота, 5 квітня 2008 року
 
Від жорстоких переслідувань китайської компартії послідовниця Фалуньгун* пані Лі Венься втратила здоров'я і незабаром померла. Сидячи в інвалідному кріслі, тихим голосом вона детально розповідала про те, як її переслідували в центрі ув'язнення Тангу, як били по голові, лупили в живіт ногами, як їй доводилося спасти на бетонній підлозі, залитій водою.

У 2000 р. послідовниця Фалуньгун пані Лі Венься була арештована і відправлена до центру ув'язнення Тангу в м. Тяньцзінь. Протягом дев'яти місяців вона перебувала за ґратами. Коли її звільнили, вона була при смерті: ледве дихала і виглядала, як скелет, погано бачила і чула, їй було важко говорити, її голос був схожий на голос котеняти.

Незважаючи на те, що її піддали такому жорстокому поводженню, після звільнення з в'язниці китайська влада і далі безперервно турбувала її і погрожувала. У результаті Лі Венься жила в стані безперервного страху і так і не змогла відновити здоров'я. Вона померла в грудні 2006 р.

Пані Лі жила в селі Наньяо на вулиці Хуцзяюань району Тангу м. Тяньцзінь. Через три роки після її звільнення, вона як і раніше була в жахливому стані. Лі сиділа в інвалідному кріслі і говорила дуже повільно. Вона детально розповідала про те, як її переслідували в центрі ув'язнення Тангу, як били по голові, лупили в живіт ногами, і як після цього вона була нездатна нормально їсти - якщо вона що-небудь з'їдала, то часто блювала.

Пані Лі примушували їсти і спати на цементній підлозі в приміщенні розміром менше ніж два квадратні метри, в яких в'язні милися. Часто підлога була залита водою, і тоді вона взагалі не могла спати. Одного дня, щоб не сидіти на холодній і мокрій підлозі, вона сіла на черевики. Це побачили охоронці. Вони почали бити її по голові, а потім забрали у неї черевики. Коли її зовсім хилило на сон, вона засинала, сидячи прямо у воді.

Попри те що, після звільнення з в'язниці, вона була в змозі лише сидіти в інвалідній колясці, якісь люди і далі до неї приїжджали, залякувати її і ставити їй питання, чи практикує вона все ще Фалуньгун.

За матеріалами сайту minghui.org

Довідка:

Усесвітня Енциклопедія (2002 р.) (World Book Encyclopedia):
*«Фалуньгун - духовний шлях існування, який з'явився в Китаї на початку 1990-х років. Фалуньгун навчає техніці медитації за допомогою вправ для поліпшення фізичного здоров'я, а також етичної і духовної чистоти. Назва Фалуньгун на китайській мові означає поворот колеса закону. Фалуньгун також називається Фалунь Дафа (великий закон). Фалуньгун має мільйони послідовників в багатьох країнах».

Починаючи з 1999 р., тоталітарний комуністичний уряд Китаю репресує послідовників Фалунь Дафа (Фалуньгун), угледівши в його великій популярності загрозу для своєї влади, а також боячись втратити ідеологічний контроль над людьми. Нині тільки офіційно вже підтверджено 3146 смертельний випадок послідовників цієї практики від переслідувань; сотні тисяч - ув'язнено. Стало також відомо про незаконне вилучення внутрішніх органів ув'язнених послідовників Фалуньгун для продажу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...