• Більше ста послідовників Фалуньгун арештовано в провінції Цзілінь

  • Субота, 3 травня 2008 року
 

Під приводом «безпеки» проведення Олімпіади за три дні в провінції Цзілінь поліція заарештувала більше 120 послідовників Фалуньгун.

За наслідками розслідування міжнародної Коаліції з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (WOIPFG), на сьогодні у зв'язку з Олімпіадою, що наближається, у всьому Китаї проводять масові арешти послідовників Фалуньгун. У період від 1 січня і до 11 березня 2008 р., протягом 71-го дня підтверджено 1878 випадків арешту послідовників Фалуньгун у всій країні.

За повідомленням сайту minghui.org, у період від 22 до 25 квітня в 22 містах і повітах провінції Цзілінь підтверджено дані про арешт 120 послідовників Фалуньгун. Є інформація з надійного джерела в керівництві провінції Цзілінь про те, що вся місцева влада отримала повідомлення, в якому мовиться, що якщо в період проведення Олімпійський ігор хоч одна людина приїде до Пекіна з апеляцією до уряду, то мера того міста, звідки приїхала ця людина, буде звільнено. Саме тому влада старається перед Олімпіадою максимально обмежити свободу всіх відомих їм місцевих послідовників Фалуньгун.

Дін Чен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...