• Більше 470 тисяч чоловік закликають китайську владу до початку Олімпіади припинити репресії послідовників Фалуньгун

  • Вівторок, 13 травня 2008 року
 

12 травня на передодні святкування 16-ї річниці Всесвітнього дня Фалунь Дафа Коаліція з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (CIPFG) оповістила поточні результати міжнародної акції «Мільйон підписів проти репресій». На 12 травня петицію вже підписали 474 тис. чоловік із 94-х країн.

Ця акція була почата CIPFG у січні 2008 р. у Гонконзі. Її мета - закликати китайську компартію (КПК) до початку пекінської Олімпіади припинити репресії над послідовниками Фалуньгун у Китаї. Акція також закликає людей різних шарів суспільства вжити всіх можливих заходів, щоб до початку Олімпіади послідовникам Фалуньгун у Китаї було повернено їхні права людини.

Керівник азійського відділення CIPFG адвокат пан Чу Хуанчуань сказав кореспондентові The Epoch Times: «Усі ми дуже хвилюємося про послідовників Фалуньгун, що зазнають репресій у Китаї та хочемо якось їм допомогти. Те, що ми хочемо зробити, насправді це дуже просто - усього лише зібрати підписи. Але ця, на перший погляд, проста справа може чинити певний тиск на КПК і змусити її припинити репресії. В історії було багато прикладів, коли люди добивалися відновлення прав людини за допомогою простих справ, але за участю великої кількості людей».

Згідно з опублікованими 12 травня даним CIPFG, найбільше підписів було зібрано в країнах Азії, серед яких лідирує Тайвань. Під петицією «Мільйон підписів проти репресій» підписалося 492 тайванських політика, включаючи мерів міст, конгресменів, представників місцевої влади, а також законодавчої та виконавчої влади; 103 людини з галузі освіти - директори шкіл і професори інститутів; більше 200 медиків та юристів.

Ця акція триватиме до 20 липня. Організація CIPFG закликає всіх людей підтримати цю акцію. Для цього необхідно викачати із сайту WWW.CIPFG.ORG бланк (для одного або для кількох чоловік), роздрукувати його, заповнити відповідні графи і потім відскановану копію вислати на електронну адресу millionsignatures@stopccpspersecution.net. На цю мить уже є бланки 19 мовами.

Чжу Дінши. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...