• Колишній ув'язнений: Начальники відділення примушували нас переслідувати послідовників Фалуньгун

  • Понеділок, 26 травня 2008 року
 

Колишній китайський ув'язнений розповів, що, коли він відбував термін у трудовому таборі, охоронці примушували його та інших ув'язнених переслідувати послідовників Фалуньгун.

Нижче наведена розповідь цього колишнього в'язня:

Я з північно-східного Китаю. Мене засудили до терміну ув'язнення і відправили до виправного трудового табору в провінції Шаньдун. Спочатку я потрапив у табір Ванцунь, потім мене перевели у восьме відділення другого виправного трудового табору в провінції Шаньдун. Згідно з наказами охоронців Суня Фенцзюня, Чжен Цзяньсиня і Чжан Юйхуа, я брав участь у переслідуванні послідовників Фалуньгун.

Разом із декількома іншими ув'язненими ми використовували різні способи для переслідування послідовників Фалуньгун. Ми примушували їх стояти протягом довгого часу обличчям до стіни, били і штовхали їх ногами, а також били палицями. Охоронець Сунь Фенцзюнь обіцяв, що за все це нам зменшать терміни ув'язнення. Тому, що б вони нам не наказували робити, ми виконували це. Якщо ми не підкорялися їх наказам, вони били нас і додавали нам термін. Всі знущання і різні переслідування, яких зазнавали послідовники Фалуньгун у наший в'язниці, здійснювалися згідно з наказами начальників відділень.

Оскільки китайська компартія все ще існує і має владу, щоб уникнути переслідувань, я не хочу називати моє справжнє ім'я.

За матеріалами minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...