• У тайванському місті пройшов святковий хід присвячений «Усесвітньому Дню Фалунь Дафа» (фотоогляд)

  • Неділя, 11 травня 2008 року
 
У невеликому тайванському містечку Чжудун 10 травня декілька сотень місцевих послідовників Фалуньгун* провели урочистий хід, присвячений «Усесвітньому Дню Фалунь Дафа» (13 травня).

13 травня 1992 р., засновник Фалуньгун пан Лі Хунчжі вперше представив духовну практику Фалунь Дафа (Фалуньгун) людям.

Довідка:

*Усесвітня Енциклопедія (2002) (World Book Encyclopedia): «Фалуньгун - духовний шлях існування, який з'явився в Китаї на початку 1990-х років. Фалуньгун навчає техніці медитації за допомогою вправ для поліпшення фізичного здоров'я, а також етичній і духовній чистоті. Назва Фалуньгун китайською мовою означає обертання колеса закону. Фалуньгун також називається Фалунь Дафа (Великий Закон). Фалуньгун має мільйони послідовників у багатьох країнах».

За даними, в 1999 р. комуністичний уряд Китаю почав масові репресії послідовників Фалуньгун, угледівши у великій популярності цієї практики загрозу своїй владі, а також боячись втратити ідеологічний контроль над людьми. На сьогодні лише офіційно вже підтверджено 3149 смертельних випадків послідовників цієї практики внаслдок переслідувань; сотні тисяч - знаходяться в ув'язненні. Стало також відомо про незаконне видаляння внутрішніх органів для продажу в ув'язнених послідовників Фалуньгун.


Цзян Юйю. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...