• Послідовник Фалуньгун помер жахливою смертю в китайській в'язниці

  • Понеділок, 14 квітня 2008 року
 

Послідовник Фалуньгун Бай Хего помер від репресій 5 січня 2008 р. людина, яка бачила його труп, розповіла, що у нього була сильно розпухла голова, язик стирчав із рота, ноги були поламані, тестикули розчавлені, на тілі було багато ран, він був худим, як тріска.

Бай Хего, 45 років, родом із села Дунгуаншан м. Денда провінції Ляонін. 9 червня 2002 р. його заарештували через те, що він займався Фалуньгун. Його засудили до 11 років ув'язнення. Бая помістили у в'язниці Хуацзи провінції Ляонін, де він зазнава різних видів тортур. У грудні 2007 р., не повідомивши родичів, його таємно перевели у в'язницю Нангуанлін.

О третій годині дня 5 січня 2008 р., його родичів повідомили, щоб вони приїхали у в'язницю Нангуанлін забрати прах Бай Хего.

Коли родичі приїхали у в'язницю, то їм сказали, що Бай покінчив життя самогубством. При цьому їм показали ніж, за допомогою якого, за словами адміністрації, він убив себе, а також книги Фалуньгун, які, знову ж таки за словами адміністрації, Бай приніс із собою у в'язницю.

Такими «доказами» адміністрація сама викрила свої злочинні діяння. Родичі сказали, що Бай пробув у в'язниці Хуацзи п'ять років і не наклав на себе руки, чому ж він раптом вирішив це зробити через два місяці після того, як його перевели в іншу в'язницю? Знаходячись під суворим наглядом у в'язниці, звідки він міг узяти ніж? Протягом усього терміну ув'язнення його родичам і друзям заборонено було його відвідувати, як до нього могли потрапити книги Фалуньгун? Але навіть якщо і потрапили і він їх читав, то в них дуже ясно написано, що самогубство є тяжким гріхом для будь-якої людини. Під час свого перебування у в'язниці, Бай постійно дотримувався принципів учення Фалуньгун і не відмовився від своєї віри у Фалуньгун, тому він абсолютно не міг вчинити самогубство.

Але найяскравішим підтвердженням того, що тюремна влада здійснює беззаконня і потім поширює брехню людям було те, що в особистій бесіді розповів родичам Бая один чоловік, який бачив його тіло перед кремацією. Він розповів, що у Бая була сильно опухла голова, поламані ноги, розчавлені яєчка, а також безліч інших ран на тілі, він був худим, як тріска, як він міг сам собі нанести всі ці рани? Ще одна людина в приватній бесіді розповіла родичам Бая, що адміністрація часто поширює таку брехню, щоб позбавити себе відповідальності.

Чжен Хуа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...