• Дев'ять років тому більше 10 тисяч чоловік звернулося до китайського уряду з апеляцією (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 квітня 2008 року
 

Сьогодні дев'ята річниця з дня «інциденту 25 квітня», коли більше 10 тис. послідовників Фалуньгун прийшли до головного офісу уряду в Пекіні, щоб розповісти про незаконні дії поліції та місцевої влади стосовно них.

25 квітня 1999 р. більше 10 тис. послідовників Фалуньгун, що приїхали з різних районів Китаю, зібралися напроти головної резиденції уряду в Пекіні - Чжуннаньхай, щоб розповісти першим керівникам країни про випадки побиття та арешту своїх однодумців у м. Тянцзінь, а також поширення наклепу про цю практику в деяких ЗМІ.

На переговори з представниками Фалуньгун вийшов Чжу Жунцзі, який був тоді прем'єр-міністром. У результаті проблему було вирішено, а заарештованих днями послідовників Фалуньгун було звільнено. Після того як був оголошений результат переговорів, усі більше ніж 10 тис. чоловік мирно розійшлися.

Як повідомляє сайт minghui.org, поліцейські, яких було послано охороняти порядок, розповідали, що вони ніколи не бачили такого мирного характеру і порядку під час демонстрацій. Кілька тисяч чоловік абсолютно спокійно мовчки стояли, не викрикуючи ніяких гасел і не розгортаючи ніяких транспарантів. Вони стояли на узбіччі дороги, не заважаючи проходу людей і проїзду автомобілів. Коли вони розійшлися, то після них не залишилося зовсім ніякого сміття, вони підібрали навіть недопалки, кинуті поліцейськими.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...