• Посилилися арешти послідовників Фалуньгун у Гуанчжоу й Суньюані

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 21 квітня 2008 року
 
Протягом кількох днів у м. Гуанчжоу поліція заарештувала більше десяти послідовників Фалуньгун. Посилилося придушення послідовників Фалуньгун у м. Суньюань, в якому, ймовірно, проходитиме олімпійський факел.

Як повідомив сайт minghui.org, 15 квітня в м. Гуанчжоу було арештовано щонайменше 11 послідовників Фалуньгун. Їх забрали прямо з дому поліцейські та співробітники «Офісу 610».

15 квітня о 6 годині ранку поліцейські та співробітники «Офісу 610» увірвалися у квартири послідовників Фалуньгун Хуан Цзихуей, Чен Цзе, Шень І з району Лівань і Лай Хуейбіна з району Юєсюй, провели у них обшук і забрали їх у поліцейську дільницю. Чен Цзе звільнили ввечері того ж дня, а інших відправили до класу з «промивання мізків».

Протягом усього дня було арештовано ще шістьох послідовників Фалуньгун, в одного з них під час обшуку забрали комп'ютер. Одного ввечері відпустили, двох перевели до слідчого ізолятора Нанчжоу, місцезнаходження ще трьох не відоме.

Згідно з інформацією сайту minghui.org, протягом останнього місяця в м. Суньюань поліцейські та співробітники «Офісу 610» відвідали близько сотні послідовників Фалуньгун, залякуючи їх і погрожуючи арештом, якщо вони розгорнуть активну діяльність напередодні Олімпіади. Більше десяти чоловік було арештовано. Багато хто, побоюючись арештів, був вимушений покинути свою домівку.

Також стало відомо, що в багатьох селищах повіту Ченго провінції Цзілінь поліція знову почала підсилювати тиск на послідовників Фалуньгун, часто приходячи до них додому і примушуючи підписати гарантійного листа про відмову від своєї віри у Фалуньгун. Тих, хто відмовляється це робити, заарештовують. Зараз тільки за відомими даними в ув'язненні перебувають близько 30 послідовників Фалуньгун цього району.

Є інформація про те, що м. Суньюань буде одним із міст Китаю, через який проноситимуть олімпійський вогонь, тому влада прагне забезпечити гарантію того, що тоді не буде чутно ніяких голосів протесту. За наявною інформацією, недавно міська влада м. Суньюань провели збори, на яких керівники міста оголосили наказ вищестоящих, адресований органам громадського порядку, провести стоденний рейд строго контролю й придушення послідовників Фалуньгун.
Підписатися:

Коментарі