• 370 тисяч чоловік підписалися проти репресій Фалуньгун, влаштованих китайською компартією (фотоогляд)

  • Субота, 3 травня 2008 року
 

Послідовники Фалуньгун Гонконгу 1 травня провели масову ходу та мітинг на знак протесту проти переслідування своїх однодумців китайською компартією, які ще більше посилилися перед Олімпіадою. На мітингу вперше було оголошено про поточні результати всесвітньої акції «Збір мільйона підписів проти репресій» - свої підписи вже поставило 370 тис. чоловік.

Представник гонконзької Асоціації послідовників Фалуньгун Цьєн Хунчжан розкрив мету заходу: «Ми вимагаємо, щоб китайська влада до початку Олімпіади припинила репресії послідовників Фалуньгун і звільнила всіх послідовників Фалуньгун, ув'язнених у тюрмах і трудових таборах Китаю».

На мітингу офіційно були оголошені поточні результати всесвітньої акції «Збір мільйона підписів проти репресій», розпочатої Коаліцією з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (CIPFG). За даними на 9 годину ранку 1 травня, під петицією акції підписалося 373 395 чоловік. Ця акція вже пройшла по 86-ти країнах п'яти континентів. Вона була розпочата для того, щоб закликати китайську компартію припинити репресії послідовників Фалуньгун до початку проведення Олімпіади. Акція триватиме до 20 липня. Докладнішу інформацію про неї можна прочитати за посиланням (англ. м.)

Приблизно через дві години колона барабанщиків відбила останній такт, і захід закінчився.

У Сюєр. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...