• Мальовнича й чарівна Ісландія з висоти пташиного польоту

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Неділя, 13 березня 2016 року

Снігові шапки гір, обривисті береги, зелені схили та глибокі блакитні озера — такою постає далека Ісландія в колекції робіт фотографа Якуба Поломскі, зроблених із висоти пташиного польоту.

Якуб Поломскі — польський фотограф-самоук — почав подорожувати в 2006 році, і з того часу пейзаж став основним жанром його робіт. У пошуках нових цікавих можливостей зйомки він пробує нові техніки. Одна з останніх втілених ідей — зробити фотографії Ісландії за допомогою дрона — квадрокоптера та закріпленої на ньому 12-мегапіксельної фотокамери.

Для цього в липні 2015 року він вирушив до «Країни льодів». За два тижні Якуб проїхав 4000 кілометрів і з висоти пташиного польоту зробив знімки цієї казкової країни.

«У кожній моїй фотоподорожі я перебуваю максимально близько до природи. Я сплю в наметі — це допомагає мені на 100% перейнятися атмосферою місця й нагадує про дитинство, — каже Якуб Поломскі й додає, — Ісландія — це прекрасна земля. В деяких місцях, з висоти пташиного польоту, вона виглядає дуже абстрактно».

Завдяки аерофотографуванню перед нами розкривається вся краса Ісландії з її скелястою місцевістю, глибокими річками, засніженими горами та неповторними місцевими ландшафтами, незачепленими людською цивілізацією.

Фотопраці Якуба Поломскі публікуються EpochTimes.com.ua з дозволу автора.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що в мережі з'явився яскравий відеоролик про Україну, для створення якого також використовувався квадрокоптер.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...