ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Україні розпочали продаж екопалива 95 eco +

Велика Епоха

В Україні почали продавати нешкідливий для навколишнього середовища бензин 95 eco +, повідомляє компанія WOG.

#img_center_nostream#Як зазначено на сайті компанії, цей бензин виготовляє завод «Орлен Литва» ексклюзивно для WOG, дотримуючись європейських стандартів якості.

Представники WOG кажуть, що біобензин відрізняється «мийними» властивостями, завдяки яким паливна система автомобіля буде залишатися чистою, і це продовжить термін служби двигуна. У той же час, у WOG відзначають, що знижений вміст сірки та ароматичних вуглеводів зберігає біопаливо 95 еко + у резервуарах без появи корозії, а низька температура згоряння зменшує теплове навантаження на систему охолодження та деталі циліндро-поршневої групи.

За словами директора з виробництва «Орлен Литва» Дайнюса Чюти, високе октанове число палива продовжує термін використання моторного масла в двигуні авто та термін служби свічок, пише сайт WOG.

Як кажуть представники заводу, 95 eco + майже вдвічі знижує димність вихлопних газів та вміст у них твердих частинок.

У той же час, у статтях про цей новий вид палива і на автофорумах, де пишуть про різні види біопалива, думки користувачів розділяються.

На сайті jpplus.lv, де наведено різні питання-відповіді про біопаливо, зазначається, що будь-які автомобілі можуть їздити на «етанолі», якщо використовуватимуть паливну суміш, яка містить не більше 5% етанолу.

У статті на сайті liga.net наведено результати проведення експерименту, згідно з якими непідготовлений автомобіль споживає на 12,7% більше спиртового палива, ніж традиційного.

У статті про 95 eco + на сайті InfoCar користувач konstantin2006 у коментарях написав, що під час їзди на біопаливі збільшується витрата палива та зменшується вся вигода в ціні.

Видання «Сегодня» опублікувало інфографіку, на якій вказано недоліки бензину, що містить етанол:

#img_center_nostream#

Крім появи екобензину, у всьому світі зростає попит на екологічні види транспорту. «Велика Епоха» повідомляла про новий концепт Toyota (генератор на колесах) та електровелосипед, який складається за одну секунду.

В Україні нещодавно скасували митний збір на електромобілі. Де підзарядити електрокар, кияни можуть дізнатися на міжнародній мапі Plugshare.