• Що буде на Контрактовій в день Нового року

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 31 грудня 2015 року

31 грудня в столиці на Контрактовій площі відбудеться святкування Нового року. Організатори обіцяють, що програма свята буде яскравою: музичні композиції, шоу-балет, популярні українські мелодії та багато іншого.

На Контрактовій площі святкування Нового року розпочнеться о 23:00. Режисер Михайло Крупієвський представить музично-поетичну й хореографічну композицію, в якій візьме участь шоу-балет, прозвучать вірші Василя Симоненка та Олександра Кочеткова.

На трьох великих екранах, розташованих на сцені, у виконанні ді-джеїв буде показано фрагменти улюблених фільмів, кадри головних подій року, що минає, і найяскравіші моменти святкування Нового року в різних країнах і в Україні.

Новий рік кияни та гості столиці зустрінуть під «Вальс квітів» Петра Ілліча Чайковського з балету «Лускунчик», спів птахів і бій старовинного годинника.

На наступні півгодини запланована танцювальна програма разом із ді-джеєм і шоу-балетом під мікси популярних новорічних українських пісень. Програму продовжить Dj Еfa і концерт джазового бенду під керуванням Ігоря Дьяченко.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, як і на яких площах Києва святкуватимуть Новий рік:

Щоб зберегти життя ялинці, подивіться, як зробити її своїми руками (60 фотоідей).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...